Ateizm hakkında olumsuz düşünenler için yeni bir anket. Neden?

Yalnızca olumsuz düşünenlerin hangi sebeple olumsuz düşündükleri için yeni bir anket.

• Ölsünler - sevmiyorum çünkü allaha inanmıyorlar.
    12% (3)9% (2)11% (5)Oy Ver
  • Ölsünler - sevmiyorum çünkü kuran bunu emrediyor.
    4% (1)5% (1)4% (2)Oy Ver
  • Ölsünler - sevmiyorum ancak sebebim bu 2 durum dışında.
    16% (4)5% (1)11% (5)Oy Ver
  • Ben olumsuz düşünmüyorum ama bir şeye basmadan da sonuçlar gözükmüyor.
    68% (17)81% (18)74% (35)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Evet belli ki ölmemizi isteyenler veya sevmeyenler bu soruda utandı ve E şıkkını seçti. Evet biliyoruz olumlu değil olumsuz düşünüyorsunuz çünkü geçen soruda ezici çoğunluk olumsuzdu.

Küçük not: Belki daha görmemişsinizdir...

0|1
8|13

En İyi Kız Görüşü

• Olumsuz dusunmuyorum tabiki onlarla takilmak daha iyi oluyor hatta. Karsilikli saygi olduktan sonra sorun yok

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ateistler e karşı kinim yok felan yok inansinlar inanmasinlar sorun değil kendi seçimleri sonuçta onlarda insanlar saygım tüm dinlere ve inançlara dır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Neden ölsünler ki

0|1
    0|0
  • Olumsuz dusunuyorum çunku muslumanlik dururken ki gavurlar bile musluman olurken saçma buluyorum, bu elinde hazinenin farkinda olmamak gibi, nankorluk, ama herkes kendisi hazirliyor sonunu , bisey diyemeyiz Allah akil fikir versinden baska.

0|0
    0|0
  • D şıkkı

0|1
    0|0
  • Kuran ateistleri öldürün ya da ölsünler diye bir emir vermiyor kardeşim dinde zorlama yoktur.

0|1
    0|1
    • 3ay

kaplumbağalarda uçuyor :D

• 3ay

@M_Kaya sen uzamalısın dinde sınıf farkı diye bir şey yok. İnsanları sınıflandırmıyorlar. hz filan demeelri Allah a yakın olmakla lgili peygamber olmak ya da peygamberimizi görenlerle alakalı. Allah katında herkes eşittir Hz Ömer de Allah katında diğer insanlar gibi yargılandı bizde öyle yargılanacağız. Bilgisiz bağnaz ateist.

• 3ay

ömer yargılanırken yanında mıydın? sordum ama cevap verme lütfen eminim soranda sıkılmıştır bende sıkıldım saçma sapan yorumlarından.

• @Emree_

0|0
    0|0
  • C dedim özgürlük özgürlük diye yırtınıyorlar sonrada müslümanlara: sen müslümansın neden kapalı değilsin sen müslümansın niye namaz kılmıyorsun gibisinden saçma sapan sorular soruyorlar

0|0
    0|0
  • ben illegal yolla devlete sızıp darbe yapmaya çalışan bir ateist görmediğim sürece kötü düşünmem ateizm için :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• non-teist görüşler yani ateizm, deizmm, agnostizm vs.. yeni yy ların düşünce biçimleri olacaktır zaten. bu bir iki yy geleneksel görüşlern son zamanları

1|0
    0|0
  • Bir kere Kur'an-ı Kerim kimseyi öldürmeyi emretmez. Sadece Kur'an-ı Kerim'de değil üstelik, hiçbir hak kitap emretmez aksine yasaklar. Boş konuşmayalım bu bir.

Ateizmi sevmiyorum çünkü insanın salak saçma tesadüflerle var olduğu gerçeğine inanmıyorum, bu kadar basitleştirmeyi benimsemiyorum.

Ateistlere gelince, ölmesinler ama sevmiyorum çünkü, öğretileri olmadığı için sürekli bizim inançlarımıza salça olup duruyorlar. Yoksa efendi efendi yerlerinde dursalar, ''banane yani'' derim. Ama biri benim inancıma laf attığında bana da otomatikmen cevap hakkı doğar ve hakkımı kullanırım. Kullanmamak benim inancımda vebaldir çünkü..

0|0
    0|0
    • 3ay

Kurandaki bazı şiddet içeren yorumlar hakkındaki düşünceniz ne? Misal hürmetli aylar çıkınca gördükleri yerde öldürün gibi bir ayet var. Tam cümleyi hatırlayamadım şimdi.

• 3ay

Bu kadar basit mi yani? Gördüğünüz yerde öldürün (anlık durum) 1500 yıl sonra olur da bir terör örgütü örnek alır diye korkmamış yani? Chat yapmak gibi yazılmış yani? Sen ve ben gibi

• 3ay

Sen ve ben diye birşey yok işte. Ayetin öncesini sonrasını okumazsan olacağı budur. Kur'an-ı Kerim'de herşey vardır. Ayrıca sınav bu zaten. 1500 yıl sonra görüp de örnek alacak canım da kendi günahından hesaba çekilecek. Sen ya da ben niye örnek almıyoruz? Bak işte sen yine b. k atma eğilimindesin. Neye inanıyorsan, onun faydalı öğretisi ne ise bize onu anlatsana dostum. Niye bizim inancımıza kulp takmaya uğraşıyorsun?

• Dunyada inanc ve i kar var bunun sebebi dunya daki insanin bir cogu cennete cehenne gitnesiyke alakalodor eger butun insan oglu ibade t yapipda inansaydiniman etseydinozaman cehenem neden bosuna yaratilsin bu yuzden insan oldurende vaddir oldirmeyende seks yapanda vardir yapmauanda zina yapanda yapmayanda buda gosterirki eger cennete giden olirsa buda senin iman edisinlen gelir yani inkar inanmak cennet ceheneme gidisiylen alakalidir

0|0
    0|0
  • Çomarlar daha görmemiş anketi :D

0|1
    0|0
    • 3ay

Buraya yazıyorum ki oku diye :D Cevap vermez olaydım takip ettiği ne kadar saçma sapan gönderi varsa copy paste yapıyor :D

• 3ay

takip ettiği değil kanıtla gelemek denir buna bana Allah ın olmadığını kanıtla?

• 3ay

kanıtlayamazsın

• şıklardan anlaşılıyor kı siz kendi kendinizi soyutlamaya çalışıyorsunuz, ondan sonra da bu ülkede saygı yok bilmem ne..

1|1
    0|0
  • Kötü düşünmem herkesin inancına saygım var

0|1
    0|0
  • Ben olumsuz düşünmüyorum ama bir şeye basmadan da sonuçlar gözükmüyor.

0|0
    0|0
  • D diyen qızlar eqLesin

0|0
    0|0
  • Onlar için ölüm kurtuluş tür onlara göre ölsünler

0|0
    0|0
  • ataiz gardaşım ben sana bir üfürüyümde hemen imana gel tü tü tü tü

0|0
    0|0
  • Ateistim ama komünistler ölebilir sorun yok.

0|0
    0|0
  • Benlik bir durum yok dostum istersen krem peynire tap, sıkıntı değil. Ama benim tanıdığım ataistler süreli herhangi bir dine saldırma halinde, bak şöyle şöyle ama böyle böyle falan filan diyorlar, iyide dostum ben sana dinle alakalı herhangi birşey anlatıyormuyum yooooo sen neden ikide birde dine saldırıyorsun. Anlamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...