Şehirde yaşayan insanlar neden çocuk yapmıyorlar?

Neslin tükenme tehlikesi olabilir mi bu şekilde devam ederse? Sevgimizi kedi ya da köpeklere veriyoruz. Ama bana göre ikisi bir arada olabilir yani hem çocuk yapıp hem de hayvan besleyebiliriz.

Güncellemeler:
3ay evliyim ve eşim çocuk istemiyor. Ben de kararsızım. Bir yandan çocuk yapmamak bencillik gibi geliyor.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Cocuk yapmak masraf herseyden once. Ayrica cok cocuk yapinca ne oluyor? Su anki nufus bile fazla dunyaya

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok yapılsın demiyorum da mesela uğraşması olmasın diye kimse çocuk yapmasa dünya nüfusu bir anda yaşlanmaz mı?

• 3ay

Cocuk yapiyor birileri zaten bol bol. Nufus artiyor. Bilincli yapilmali, nufus azaltilmali.

En İyi Kız Görüşü

• Yoo biz yapıyoruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen rahat ol bizim aile 7 nüfus :D

0|0
    0|0
  • şu an genç nüfusumuz çok zaten bırak yapmasınlar ki yapıyorlar da nüfusumuz da artış var.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya aslında ben de evliyim ve eşim çocuk istemiyor. Ben de kararsızım. Bir yandan çocuk yapmamak bencillik gibi geliyor.

• 3ay

En azından mutlaka bir çocuk yapın o duyguyu tadın yani ileride çok pişman olursunuz.

• yok artık bir sürü çocuk var maşallah, bizim ilçede salça çekiyorum hangi eve gitsem 3 4 tane çocuk çıkıyor (kayseri) :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...