Sizce karşı cinsin en büyük ön yargısı nedir?

Bence erkeklerin en büyük önyargısı: Her kızın kas, para, tip avcısı olduğu yanılgısıdır. Bunlar için ''her şeylerini'' vermeye hazırdırlar, yanılgısıdır. Ya sizce karşı cinsin en büyük önyargısı nedir?

Güncellemeler:
3ay Gifime göz diken varmış. Yedirtmem !
3ay Abi önyargı soruyorum. Erkekler tutup kızlar şöyle kızlar böyle diyor. Empati kurup bizim ne ile ilgili önyargımız var diyorum. Okuduğunu anlama yok mu bu erkeklerde 😒

0|1
15|34

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• Kızlarında bunlara ağzının sulandığı bir gerçektir ama.
    Kızların önemli bir kısmı bu tür erkeklerin peşinde koştuğu ve erkeklerinde algısını bu yönde değiştirdiği için erkekler de böyle davranıyorlar bence.
    Aslında bilmiyorlar ki asıl mutluluk, sadakat, sevgi, saygı, aşk o çirkin erkekte.

1|0
    0|0
    • 3ay

Birkaç çürük elma yüzünden tüp sepeti kötülüyorsunuz. Biz boşuna mı iyi aile kızı olarak yetiştirildik? Bizi de böyle görecekseniz ne anladım ben iyi kız olmaktan?

• İstisnalar kaideyi bozmaz 1 2 tane düzgün var diye genelleme yapmayı bırakamazsınız istatistiksel olarak bu doğrudur... Para, Araba, Tip, Yakışıklılık...

1|0
    0|0
    • 3ay

Aynı önyargıyı biz de devam ettirelim. Anteninizi sokacak delik ararsınız hepiniz. Birkaç istisnalar bozmasın ama canım olur mu :) Çoğunuz sevemeyen iki meme düşkünüsünüz. Ama istisnlar bozmasın genellemeyi bırakmıyoruz sonuçta :)

• Burnum havadaymiş. Kimseyle muhatap olmaya tenezzul etmiyormuşum 🙂 ama alakası yok kiiii 😋
    Bu biraz sahsi oldu ama genel olarak kadınların en büyük ön yargısı; kendileriyle konuşmaya çalışan her erkeği sapik veya tecavuzcü gibi görmeleri.

2|0
    0|0
    • 3ay

Tecavüzcü abartı da sapık görüyoruz , tedbir meselesi :/

• Kasa, tipe, paraya bakmaz kızlar sözde ama nedense hep tercihleri o yönde olur. Sorsan kişiliğine aşık oldum derler :D Gel de gülme şimdi...

1|0
    0|0
    • 3ay

Hoşlandığım bey uzun ince bir şey. Üflesen uçacak. Yani kası yok.
      2 arkadaşıma ve 1 kuzenime gösterdim fotoğrafını. Kırılmayayım diye '' eh işte '' dediler. Yani tipi yok.
      2 yıllık üniversite bitirdi. şu an boş boş dolanıyor. Ama arabası yok. Kızlarla gezmiyor. Para harcayıp duran bir kişiliği de yok. Yani parası da yok.
      Şimdi güler misin yoksa özür mü dilersin?

• 3ay

Özür dilemem gereken bir durum yok ortada. Ben kızların %80'ine göre konuştum. %20 sinin içindeysen o senin bileceğin iş beni ilgilendirmez.

• Her erkeğin hedefi sevişmek olduğudur. Sanki bizim hiç duygularımız yok, yalnızca bel altı bölgemiz çalışıyor.

1|0
    0|0
  • SErkekleri tanıdıklarını zannetmeleri karşısındakinin zekasını hafife alması ereksiyon beyin dolaştıklarını düşünmeleri

1|0
    0|0
    • 3ay

Eh bir kız olarak ben de , tüm erkeklerin kafasının ereksiyona daha iyi bastığını düşünmüyor değilim :D

• 3ay

Kendimim minyon görmüyorum. Koskoca 1.56 boyum var :D

• 3ay

yetrli zaten

• Bencede erkeklerin en büyük haklı önyargısı ;
    Her kızın kas , para , tip avcısı olduğu yanılgısıdır. Bunlar için '' her şeylerini '' vermeye hazırdırlar , yanılgısıdır.

1|0
    0|0
    • 3ay

Beni az çok tanıyorsun. Bu cümleyle bana gelebilir misin cidden?

• 3ay

Yaaaa :DD

• 3ay

😊 Sende problem yok, en başta detay vermeden yazdım ben

• Her erkeği çapkın ve bakir olmadığını düşünmeleri.

1|0
    0|0
  • "Hiç iyi erkek kalmadı"
    Hayır sen p! ç seviyosun.

1|0
    0|0
  • Her erkeğin odun, abaza, çocuk ve sığ olduğu yanılgısı

1|0
    0|0
  • Beni herkes gibi zannetmesi

1|0
    0|0
    • 3ay

Tüm kızların en büyük önyargısı bu mu :D

• 3ay

Evet klişe laf sevmem ama hepiniz aynısınız gibi avratsözü çıktı ortaya 😄

• 3ay

Hipiniz ıynısınız hipiniz bini hirkis gibi giriyırsınız :( Kızlar ölsün istiyorum :(

• sıkıcı, aşırı ciddi olarak görmeleri halbuki karşımdaki insana göre davranıyorum ben

1|0
    0|0
    • 3ay

Tüm kızların mı önyargısı bu?

• 3ay

Ya yavrucum insanların hakkımda ne düşündüğünü gidip öğrenmek tarzım değil, dedikodu/gıybet yapmıyorum

• 3ay

Tamam kanka.

• Kullanıp aticagimizi dusunmeleri

1|0
    0|0
  • tipe göre, o anki üsluba göre not vermeleri, ve her erkeği vajina delisi gibi görmeleri. bir de hayatında kimse yokken yalnızlık tribülansına girip az ilgilenen erkek olduğunda kendilerini bişey sanmaları.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Bana göre karşı cinsin önyargısı her erkeğe abazanmış gibi bakılmasıdır...

1|0
    0|0
  • Paronayak olmanız

1|0
    0|0
  • ne korkunç şey bu be, rüyasına girer insanın.

1|0
    0|0
  • bu nedir lan hipnoz oldum sjds :d

1|0
    0|0
  • Erkekleri abaza sanmak bos egolu olmak trip atmak kiz sorunlari bunlar (Erkeklerin genelinin abaza oldugunu bende dusunuyorum ama genellenmemeli)

1|0
    0|0
    • 3ay

Sorum kız sorunları değil. Karşı cinsin önyargısı.

• 3ay

Ön yargi olarak soyle diyim karsi tarafin abaza zevk duskunu oldugunu dusunmek gibi onyargilar

• bilmiyom

1|0
    0|0
  • Hepsi bacım oldugu yargısı 😂

1|0
    0|0
  • değişir insanına göre çok göreceli bir soru

1|0
    0|0
  • Espirisine gülmezsem küsebilir 😃

1|0
    0|0
  • Disardan cok soguk gorunuyomusum

1|0
    0|0
    • 3ay

Ya bende öyle. Arkadaşlarım diyor , seni şurada gördük de sinirli görünüyordun gelmedik yanına , diye :D

• 3ay

:D benim arkadaslarim biliyor ne oldugumuda diger yeni tanistiklarim bilmiyor onlar biraz cekingen oluyo

• Aynen doğru birde ego:)

1|0
    0|0
  • Kiz erkrk fark etmiyor kismenin sevdgini düşünmüyorum on yargim bu

1|0
    0|0
  • en büyük ön yargılı olan sizlersiniz

en başta sen

1|0
    0|0
  • Egosu !!

1|0
    0|0
  • İnsanlar hakkında genellemeler yapmak en büyük ve yanlış önyargıdır.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 14

• Açık giyineni kaşar, örtüneni namuslu sanmaları.

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • Her iki cinsinde genelleme yapması iyi değil

1|1
    0|0
  • Her güzel kızın paraya baktığı vs.

1|0
    0|0
  • siz kizlar ve siz erkekler görüşü aciklamaya gerekmi var hepimiz yapiyoz bunu

1|0
    0|0
  • Acik giyinen seks yapan kiz orspudur. En büyük önyargıları.

1|0
    0|0
    • 3ay

Vermeye meyilli , vermiş hatta '' patlak '' diyeni gördüm.

• Her kızın birileriyle yaşadığı bişeylerin olduğunu düşünüyorlar

1|0
    0|0
    • 3ay

Geçen gizliden bir soruya cevap yazdım. Çocuğu inandıramadım bakire olduğumu :/

• her kiz kezbandir

1|0
    0|0
  • Kapalı kızlar kezban azıcık olsa bile iyi giyinen kız yollu, kaşar, meyilli.

1|0
    0|0
  • isteseydin yapardın bahaneyi bıraktır ne olduğunu anlamazlar.

1|0
    0|0
  • aşk için değil sevgili olmak için sevgili olması

1|0
    0|0
  • Erkeklerin herkezle rahat konuşan kızlara kaşar, konuşmayana kezban demesi. Yani her türlü laf diyorlar.

0|0
    0|0
  • erkeklerle kolay konuşamayan kızlara ukala damgası yapıştırmaları en büyüğü. en azından benim açımdan

0|0
    0|0
  • Bu kiz guzel bakimli kesin veriyodur demeleri cok var oyle dusunen 😒

0|0
    0|0
Yükleniyor...