Kavga ettigim insan?

Cok zorlaniyorum artik. arkadas grubumla kavga ettik konusmuyoruz unideyim ne guzel tatildeydim simdi tatil bitecek ve bir duyum aldim ben ozel ingiliizce dersi aliyordum ozel bir hocadan bu kiz da almak istemis daha once amfide baskalarina soylerken duymustu.
Hoca da bizi birlestirip ders vermek istiyo.
Cok sinirlendim bu kiz niye takip ediyo beni hayir yani hic mi gururu yok
Sirf onun yuzunden dersi birakmak istiyorum ya psikolojimi bozdular cok kotuyum

Güncellemeler:
3ay Yardim ya lutfen cok kafami taktim bu olaya

0|1
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Takma kafana ya, hocaya söylersin ayrı ders almak istediğini

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya zaten uniden sogud bu arkadas grubu yuzunden gidesim gelmiyo hic.. Olay dersi birakmak degil aslinda cildiracak gibi old ne guzel tatilde yuzlerini gormemistim simdi yine karsilasacagiz falan.. Endiselerim yuzunden resmne panik atak geciriyo gibiyim cok kotu oldum ya

• 3ay

Derslerim iyi cok sosyal biriyim muzikle de ugrasiyorum bunlar da kendini ezik hisseden tipler yani surekli dedikodu yapip ay o soyle o boyle diyip aslinda icten ice ezilen tipler.. Ben basta boyle olduklarini bilmiyodum tabi ogrenince uzak durmaya basladim baskalariyla takilmaya basladim sonra benim arkamdan da atip tutmaya baslamislar soyle boyle diye inan ben 2 ay boyunca dua ettim allahim lutfen bir yol bul da ayrilalim sunlarla diye. Ama onlar sanki beni gruptan atarmis gibi oldu yani ben tam gidecekken onlar kavga cikardi sen soylesin boylesin diye.. Kardesim anlatmasi cok tuhaf yasamasi daha da tuhaf hayatimda hic boyleleriyle karsilasmamistim yani..

• 3ay

ALLAH yardımcın olsun, umarım güzel bir arkadaş çevren olur ve bunların şerrinden de emin olursun

En İyi Kız Görüşü

• Hocana söyle kavga ettiğinizi ayni dersi almak istemediğini

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya zaten asla almam ayni dersi ama cok kotu oldum ne guzel tatilde unutmustum bir de gelmis koskoca sehirde ayni hocayi bulmus manyak yaa. Butun derslerden uniden sogudum bu kizlar yuzunden psikolojimi bozdular ya

• 3ay

Abartma bisey olmaz

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Sorunlu davranışlar yapma. Akışına bırak

0|0
    0|0
Yükleniyor...