Bakar mısınız bi?

Saçma bir soru olacak sanki ama neyse :D
İnsanlarla iletişim kurmuyorum. Yolda yürürken de dik yürüyorum ama basım ya da bakışlarım hep yerde. Birisiyle göz göze gelince kotu hissediyorum. Mesaj bir erkekle göz göze geldigimde ya kötü gorundugumu falan düşünüyor ya da hemen bakislarimi çektiğim için "yiyecez sanki" diye düşünüyor gibi geliyor. Nedendir bilmiyorum da ben nasıl basım dik yuruyecem yaa? Nasıl bakicam bu insancıkların gözünün içine?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bende öyleyimde ibneliğine bakmıyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle kendini sevmelisin büyük ihtimalle özgüven eksikliğin var, insanlarla bol bol iletişim kur ve kendine güven hiç kimse senden üstün değil bunu unutma :)

0|0
    0|0
    • 3ay

İnsanlarla iletişim kuracagim bir ortama gormuyorum. Tüm arkadaş sevdiklerinle de konuşmayı kestim nasıl olacak?

• 3ay

İletişim kurmak sadece sevdiklerinle konuşmak değil ki, en basitinden markete gittiğinde kasiyere kolay gelsin de ya da atıyorum apartmanında karşılaştığın insanlara iyi günler bugün nasılsınız de bunlardan korkma. Kendini eve kapatırsan tabiki insanlarla iletişim kuracağın bir ortama giremezsin. Yürüyüş yap, git bir yerde kahve iç kendine zaman ayır bunun dışında spor salonları çeşitli kurs vb yerlere katılabilirsin iletişim kurmayı öğrendikten sonra böyle yerlerden mutlaka kafana göre arkadaş bulursun, önemli olan kendine inanman

Erkekler Ne Diyor 3

• Kendine güven, akışıma bırak

0|0
    0|0
  • ozguven ama kendinide asmamalisin

0|0
    0|0
  • Hayata 1 kere geliyosun istediğin gibi yaşa hiç bir şey kafaya takmaya değmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...