Çocuğunuz cinsiyetini değiştirmek istediğini söylese naparsınız?

Dürüst olun. Mesela çocuğunuz erkek doğdu ama 20 yaşına falan gelince ben kız olmak istiyorum deyip etek giyinmeye başladı, makyaj yapıp küpe bilezik takmaya başladı.. siz bu çocuğa oğlum mu dersiniz kızım mı dersiniz, sever misiniz yoksa dışarı mı atarsınız?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• eşcinsel arkadaşlarım olduğundan beri bu soruyu çok düşündüm, öncelikle bunun temel nedenini irdelerim belki de altta yatan psikolojik bir travma var sonrasında tedavisi için elimden gelen herşeyi yaparım. ama bu durum tam olarak öyleyse hisleri ve bedeni ters orantılıysa ona asla setler koymaz her daim yanında olurum herşeyden önce o da bir insan ve sonuna kadar özgürce yaşama hakkı var

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dinimizde yasak birşey. Önce tedavi ettirrim bir çaresi var mi diye... Baktim olmadi istediğini yapmasina izin verrim. Çünkü o boyle olmak istemezdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu canım sıkıldı ay kız olayım ya da canım sıkıldı erkek olayım konusu degil duygular ve hormonlar ile alakalı tabiki sokaga atılmaz sonucta ona bu hissi veren onu yaratan..

0|0
    0|0
  • Ben cevreden uzakladtormaya calisirim sanirim sonucta cocugum zarara ugrasin istemem baska bir sehirde bambaska thayatla devam edebilir

0|0
    0|0
  • Severim tabiki. Oğlum o benim

0|0
    0|0
  • İlla değişiklik istiyorsa Böbreğiyle dalağının yerini değiştiririz.

0|1
    0|0
  • valla kendi tercihi beni hic baglamaz elalem ne der diyede kafaya takmam

0|0
    0|1
  • Ne olursa olsun o benim çocuğum onun için mutluluğu için ne gerekiyorsa yaparım

0|0
    0|0
  • Döverim sanırım

0|0
    0|0
  • depresyon ilaclarina baslarim

0|0
    0|0
  • Psikolojik tedavi, hormon tedavisi falan almasını sağlarım tip ilerledi cincisyet değiştirmesine müsade etmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Evlat sonuçta, atsan atılmaz satsan satılmaz, zor bir durum tabi

0|0
    0|0
  • çocuğu vururum sonra vasiyetimi yazıp kendimi vururum..

0|0
    0|0
  • Allah korusun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...