Kapalı olmama rağmen kapalılardan nefret ediyorum?

bir ton makyaj, topuz, dar kıyafetler falan ben nefret ediyorsam başkaları ne yapsın...

Güncellemeler:
Siz ne düşünüyosunuz?
Bütün kapalılara değil bu başörtüsünü süs için kullananlara bu lafım !

2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış yapıyorlar ama nefret etme. Bırak isteyen istediği gibi giyinsin. Merak etme sen. Önceden bok atardık bunlar mı kapalı diye herkesi aynı kefeye koyardık ama artık millet de biliyor.
    Kimin gerçekten hangi maksatla kapandığını , kimin sadece kapanmak olsun diye kapandığını.
    O bakımdan için rahat olsun abicim, takma kafana bunları.
    Kimseyi dış görünüşü ile yargılamayacağız. Din adına öyle giyiniyorlarsa da bu Allah ile onların arasında yine bizi alakadar etmez. Eleştirmeyeceğiz ve tabiki senin dediğin gibi herkese de aynı kefeye koymayacağız. Genelleme yapmayacağız. Siz öylesiniz biz böyleyiz mantığı yani. :) Kapişşş anlaştık mı şimdi ^_^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Kimsenin ne yaptigi, ne ictigi, ne giydigi, ne yediği, nerde gezdiği, kimle gezdiği, seni, beni, onu, bunu, şunu ilgilendirmez. Herkes kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle yaşasın. Onun hayati, onun kuralları. Bu kadar net. Kalkip sana da birisi bu şekilde bir yargıda bulunsa sen de kızarsın. Yeri gelince mahalle baskısından, "elalemin ne söylediğinden" dem vurursunuz en alasını siz yaratırsınız... böyle insanlara tuhaf diyorum sadece. Gerçekten TUHAF.

1|0
    0|0
  • seni niye geriyo kızların makyaj sürmesi dar giyinmesi

0|0
    0|0
  • Buradaki hiç kimseyi, Ne sizin ne de başka birinin, kıyafeti ilgilendirir.

1|0
    0|0
  • Kapalı bayanlar daha dikkat çekici (Bazıları hariç)

1|0
    0|0
  • bence kapalı dediğin sadece güzellikte olmalı özel günlerde çok az farklı olmak için makyaj yapabilir ama bazıalrı var tayt giyiniyor ya :D iğrenç

0|0
    0|0
  • İyi iyi böyle birbirinize düşün de bizde izleyek sffhjkgf

0|0
    0|0
  • herkes kendini bağlar..
    sen hakkıyla kapan, boşver.

0|0
    0|0
  • bence sen sıkılmışsın asıl kendin de kapalı oldugun için o yüzden nefret ediyor olabilirsin

0|0
    0|0
  • o senin sorunun

0|0
    0|0
  • Hiç yakışmıyor. Amacından tamamı ile saptırıyorlar.

0|0
    0|0
  • niye kapandin ozaman

0|0
    0|0
  • Nefret edecek bir durum yok ne kapalılardan ne açıklardan. Herkes ektiğini biçer.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle

0|0
    0|0
  • Elif'im de öyle

0|0
    0|0
  • olur öyle

0|0
    0|0
  • Neden böyle peki

0|0
    0|0
    • sus ıcın olması

• Bende bir kaç kere dile getirdim yüzlerine de söyledim sanane felan diyorlar saçma evet

• o topuz onların cehenneme gitmesine yeter zaten.

0|0
    0|0
  • Helal olsun valla. Hem dürüst hem dobra hem ağzına geldiği gibi...
    +1

0|0
    0|0
  • Haklısınız ne diyelim...

0|0
    0|0
  • Sen kendine bakacn kizim bosver onlari gunahi kndisinin gunahina

0|0
    0|0
    • ben kendıme bakıyorum

• Sen en guzelini yap onlar gibide olma gayet bakma bile onlara bnde nefret ediyomama gozume sadece nefis geliyor

• Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 21

• haklısın ama buna karşılık yapılabilecek hiçbir şey yok herkesi değiştirmek isteyen hiç kimseyi değiştiremez bırak herkesi olduğu gibi kabul et kendini yorma rahat ol öyle kabullen

0|1
    0|0
  • nefret etmiyorum sadece yakıştıramıyorum

0|0
    0|0
  • Kisacasi suslumanlardan nefret ediyirum diyebilirsin hakkiyla kapananlar kapali kavramina giriyor zaten

0|0
    0|0
  • Boşver nefret etme. Hoşgörülü olman gerek

0|0
    0|0
  • aynen.
    süslenecekse o örtünmenin ne anlamı kaldı
    bizi bile kandıramıyorlar. Allahı mı kandıracaklar

0|0
    0|0
  • Onların ne yaptığı seni ilgilendirmesin kendine bak onlarla ilgilenme

0|0
    0|0
    • yanlış ama

• Yanlış evet uyarabilirsin ama hâlâ kendi kafasına gidiyorsa onun günahı. Her koyun kendi bacağından asılacak unutma.

• Nefret etmek gereksiz sen tam hakkıyla örtün onlarda senden örnek alsınlar her insanın eksiği hatası var nefret etmek yerine düzeltmek gerek

0|0
    0|0
  • Haklısın.

0|0
    0|0
  • Çünkü onlar sadece sosyete kapalısı, lafta kapalı.

0|0
    0|0
  • Evet sorun ne şimdi? 😄 soru yok burda

0|0
    0|0
  • Aynı fikirdeyim

0|0
    0|0
  • Yazık süslümanlar

0|0
    0|0
  • Bende nefret ediyorum. Ben açık olduğum. Halde onlar gibi ne makyaj yapıyorum. Ne de dar giyiniyorum.

0|0
    0|0
  • Bana samimi gelmiyorlar ama nefretim yok

0|1
    0|0
  • Yorum yok karisamam

0|0
    0|0
  • Çarşaflı da senin kapanmandan nefret eder o zaman

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi

0|0
    0|0
  • Aynn

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum diyosun belkide yapmiyorum die kızıyosun dar giymezsin makyaj yapmazsinda sen dört dörtlukmusun herkez kendine baksin önce. Beni seni onu ya da başkasını ragatsız etmedikten sonra kimin ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez istersen kafasının yarısını örtsün banane

0|0
    0|0
  • açık biri olarak hiç doğru bulmuyorum. eğer ben kapansaydım taktığım örtüyü moda aracı olarak değil tamamen amacına uygun takardım
    size değil bu lafım süslenme aracı olarak görenlere lütfen yanlış anlamayın

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...