Anneme ne demeliyim?

Merhaba arkadaşlar,
Eminim bu soru daha öncede sorulmuştur. Ama ne yapacağımı bilemiyorum.
Geçen sene okul haricinde böyle çarşıya falan giderken alışmak için kapalı gidiyordum. İnsanlar o zaman da yadırgamıştı beni. Bu sene başka bir okula gittim ve kapalı gittim. Biraz annemin baskısıda vardı tabi. Bütün yıl boyunca kapalıydım. Şimdi açılmak istiyorum çünkü kapalıyken çok zorlanıyorum, rahat edemiyorum. Her konuda. Durumu annemlere nasıl söyleyeceğimi de bilmiyorum. Ne demeliyim?
Böyle açılmak istiyorum dediğimde arkadaşlarım oyuncak mı bu falan dediler. Biliyorum böyle yapmasam daha iyi olurdu ama...

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Takip takmamak sana kalmis. İnsan içinden nasil geçiyorsa öyle yapmali. Kimseye zorla birşey yaptiramazsin ki kapanmak içten gelen birşey eğer biri istemiyorsa onu zorla kapali tutmak da dinimizde yoktur herhalde. İnanç ayni olsun yeter bence. Annen kati biriysede şimdiden kolay gelsin... Anne ne içimden takmak gelmiyor isteksiz olunca takmanin bir anlami yok falan de

1|0
    0|0
    • 3ay

Bende aynı şeyi düşünüyorum ama annem gerçekten sinirli biri ne diyeceğini kestiremiyorum. Zaten dediğim gibi birazda annemin zoruyla kapanmıştım.

• 3ay

Söyleyeceğim bakalım ne diyecek😶, teşekkürler

• 3ay

Rica ederim. İnşallah istediğin olur kolay gelsin

En İyi Kız Görüşü

• annene içinden gelerek yaptığında daha huzurlu hissedeceğini söyle, ileride içimde o istek olursa kapanırım de ve fazla açılmamak şartıyla açıl ama bir sene de olmuş emin ol böylesi daha iyi bizede nasip olur inşallah

1|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkür ederim😊, zaten açık seçikte gezmem öyle.

Erkekler Ne Diyor 3

• aslında herkes öyle dicek oyuncakmı bu dicek ama yinede senin kararın açılmak istiyosan açıl ailenede söyle açılmak istedigini nabızlarını ölç çok kızarlarsa yok öyle sadece takıldım size dersin

0|0
    0|0
  • Mama

0|0
    0|0
  • Takıp takmamak senin bilceğin iş annene de bunu zorlamayla olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İyi düşün bence eğer gerçekten yapamayacaksan ailene güzel sakin bir şekilde anlat

0|0
    0|0
Yükleniyor...