İp adres bulunabilirmi?

Sevgilim ıp adresimi büküp evimi bulmakla tehtit ediyor yapabilirmi? Hack ama tel nodan vs bulabilirim baska bir bilgim yok zaten

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• arka sokaklardaki aylin zan ediyor kendisini sanırım.

4|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 155 📞 sikayet et

0|0
    0|0
    • 3ay

Ailem öğrenir onalrın bilmemesi gerek

Erkekler Ne Diyor 15

• Sevgilinin mesleği ne

1|0
    0|0
    • 3ay

İlk okulda okuldan atıldı mesleği yok

• 3ay

Cok saol icimi rahatlattın gerçekten 😇

• 3ay

🙏🏻🙏🏻

• Sevgilinin ip adresini görmesi için kendisine ait bir sitesi olması lazım vede sen o sitede birşeyler paylaşman ya da birşeyler yazman lazımki ip adresini görsün. Olduda ip ni gördü ama adresini kesinlikle ve kesinlikle bulamaz. Bunu ancak bilişim suçları polisleri hakim savcı vs bulur. İçini rahatlatmak için benim yöneticisi olduğum bir sitenin panline girerek herhangi bir üyenin ip adresini sana gösterecem bu ip de adres bilgileri kesinlikle olmaz.

0|0
    0|0
    • 3ay

http://i.hizliresim.com/PQPVA6.jpg

Bak ben bir forum sitesinde CoAdministratör üm. Bunu senin içini rahatlatmak için atıyorum. Bak burada üyelerimizden birinin İP adresi var ben bunu biliyorum ama adres bilgilerini göremiyorum sadece gördüğümüz tek şey kullandığı servis sağlayıcısı kim onu görebiliyoruz anca. :D

• 3ay

Bana ıp adresimi sormuştu sadece nerelere gittiğine bakıcam demisti vermemiştim oda ben alırım o zaman alınca yüzüne vururum vs dedi engelledim

• 3ay

Korkma hiçbişey yapamaz. Kendi kendine seni korkutmaya çalışıyor şerefsiz herif.

• Polis bile zor yapiyor cogu zaman yapamiyor bile o mu yapacak🐇😂

1|0
    0|0
  • Bulabilir ama öyle tehtidlere kanma kolay kolay bulamaz ip adresinden adres bulmak sadece devlet kurumlarında mevcut. Her babayiğidin harcı değil. bir sorun olursa yardım edebilirim.

0|0
    0|0
  • İp adresini bulur da bundan tam ev adresini bulacağını zannetmiyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Ip adres bulunursa adım atsan ne tarafa adım attığın görülür

• 3ay

Nefes alsam görür skjsjs

• 3ay

hahah :D baya güçlü bir alt yapı varmış :D

• Son IP bükücü

1|0
    0|0
  • basit bir proglamla herşeyini bulur şifrelerini falan bütün bilgisayarını kontrol edebilir benim ark yapapabiliyo mesela

0|0
    0|0
  • Ögrenılebılır cokta zor bişey değildir. Ama direk evinin adresini bulmak biraz zor. ip adresini ögrenmek için bir site kurmasınada gerek yok bir blog acıp o blogun linkine tıklamanı saglayarakta ögrenebılır. Cok zor bişey değil

0|0
    0|0
  • Bulacak adam tehdit etmez;)

0|0
    0|0
  • Oha adam adres büküyor

0|0
    0|0
  • İp bükücü sevgilin mi var :D

0|0
    0|0
  • donunun rengine kadar bulur eğer bulma gibi bir imkani varsa

0|0
    0|0
  • Nah bulursun deseydin 😄

1|0
    0|0
  • yok öyle bişey

0|0
    0|0
  • bulamaz hıc merak etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• savcılığa gideceğini söyle

0|0
    0|0
    • 3ay

Çoktan engelledim sjsjsj

• sosyal medyada kesin bulurda telefonu bilemiceğim telefondanda bulur ama pek yetenekli olmalı zor iş

0|0
    0|0
Yükleniyor...