Rüyamda bir kaç gündür esmer bir kız görüyorum niye ki?

Tanınamadığım bir kızı bir kaç gündür hatta şöyle diyim bu hafta içinde arka arkaya 3 kez rüyamda görüyorum uzun düz saçlı sevgilim gibi birşey daha önce hiç görmedim ama cok garip üç gündür rüyamda rüyamın sonunda kaybolup gidiyor ama öncesinde kırk yıldır cıkıyor gibiyiz bundan ben bir anlam cıkarmalı mıyım yoksa 3 gün olması öyle bir tesadüf müdür

Güncellemeler:
3ay guncel
3ay ...

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Rüyada genc bir kiz gormek veya erkek gormek hayirlara yarumlanir. bekarsan evlenmeye felan gibi.
    Arastirmistim bende gordum cok ama kiz diil😛😛

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Insan bilincalti kendisi yuz olusturamaz o gordugun esmer kizi biryerde mutlaka gordun bence arastir bunu ve kizi bul ordan yurumeye devam et bol sanslar... :)

0|1
    0|0
    • 3ay

eyvallah :D valla dediğin gibiyse araştırcam bakalım denk gelir belki

• 3ay

Gelir ama saliselik gormeyi bile insan beyni cache bellege atiyo :) haberin olsun :)

• 3ay

hadi bakalım :D

Kızlar Ne Diyor 8

• bir kerede istihareye yat bakalim ne gorcen

0|1
    0|0
  • bir mesaj olabilir mi 😂

0|1
    0|0
    • 3ay

inşallah hayırlı birşeydir ::D

• 3ay

:D öyle oluyor ya illa sev olmasına gerek yok arkadaşınla konusuyorsun gülüyorsun falan hayırdır falan filanlara geliyor olay tüm o büyü bozuluyo sonra :D

• 3ay

Haklısın 😂😂

• Allah hayra yorsun

0|1
    0|0
  • Senin kız sarişin olcak ozamn rüyaların tersi çıkar ya ondan şey yaptim😌

0|1
    0|0
  • Bilinçaltı mı acaba 😉

0|1
    0|0
    • 3ay

hayır yüzünü daha önce bir yerde görsem anlicamda bide arka arkaya 3 gün ne demek ya korktum sanki gündüz başka gece başka bir hayat yaşıyor oldum :D

• Aynı rüyayı tekrar görmenin farklı anlamları vardı hatırladığım kadarıyla, araştır bencee

0|1
    0|0
    • 3ay

kötü birşey miydi

• 3ay

Yanıltmayayım ama anlamı çıkar, yaşanır diye anımsıyorum yani mesaj niteliğinde olurmuş

• 3ay

inşallah ya hayırlısı ise olsun zaten hep öyle diyorum bakalım bu gece birşey olcak mı:)

• Bildiğim kadarıyla bu hayırlı bir eşe ve uzun ömre iyi işler yapmaya yorumlanır Hayır olsun

0|1
    0|0
    • 3ay

inşallah öyledir teşekkür ederim hayırlısı:)

• Oha kesin verecek 😂😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...