Dost bildiklerim dost değil mi ki artık? Bozmaya çalışan dost mu olur?

İki kişi var dostum dediğim fakat son zamanlarda acayip soğukkuk hissediyorum. Örneğin daha geçen doğum günümde biri benim için "ne kadar havalanmış" dedi diğerine yanımda gülerek söylese de her şaka da gerçeklik vardır bilirim. Onu geçeyim geçende hint kınası yaptırdık benimkinin fotoğrafını çekti dedim. Ötekisi de "kendine özel sanıyor" dedi. Bozma çabasına girdi ve yanımızdada başka bir arkadaşta vardı. yani üçümüz arasında en çok gülmeyi eğlenmeyi seven benim ve onlara göre daha özgüvenliyim fakat bu güler yüzüme aldanıp kızamayacağımı mı sanmaya başladılar anlamıyorum. Bir de neredeyse 1 yıl önce falan ikisi arkamdan fikirlerimin, kıyafetimin falan değiştiğiyle ilgili konuşmuşlar. Hani tam anlatamadılar da nasıl konuştularsa. Eskiden kapalıydım onu kastettiklerini düşünüyorum ve alış verişe de gidilmiyor artık onlarla şunun şurası açık.. Vs eleştiriyorlar. bütün bunları geçtim maddi sıkıntıdayım doğum günümde bile zor bir kafeye gittik fakat dost dediğine rahatça güvenirsin böyle durumlarda ancak onların aşırı paragöz olduklarını düşünmeye başladım. Birisi burs parasını biriktirdiği halde az diyor daha çok kıyafet alcam.. Vs
Sizce de bu dostluk ilişkisinde bir gariplik yok mu yoksa ben mi çok alınganım?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Çokta alingalik iyi değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...