Tartışmalar, kavgalar?

Arkadaşlar mesela trafikte ilerlerken önünüzde seyreden bir araca arkadan vurdunuz. Tamam arkadan çarpmak %100 kusurlu bir hareket ama ben arabadan inince birşeyin var mı kardeşim diyen insanlar bekliyorum. Bizde çoğu insan önüne baksana... diye iniyor arabadan. Bu noktalı kısma birsürü şey yerleştirilebilir. Küfürler, üzerine üzerine yürümeler. Yanında eşin çocuğun oluyor bazen. Hiç hoş birşey değil açıkçası. Ve bende profesyonel olarak kick boks sporuyla uğraşıyorum. Sakin oluyum sorun çıkmasın istiyorum fakat bazıları ciddi ciddi gel beni döv diyor. Şimdi ben böylelerini dövmekte haklımıyım haksızmıyım? Birçok olayda böyle tartışmayı alevlendirmeyi seven bir millet haline döndük. Siz böyle durumlar karşısında neler yapıyorsunuz görüşlerinizi almak istedim. Çünkü işin içinden çıkamıyorum. Bir gün birisini hastanelik edeceğim sonra uğraş dur dimi...

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Öfkeyle kalkan zararla oturur derler boş ver en son çağren fiziksel şiddet olsun ama en son çağren yani anlıycan karşındaki yontulmamış odun bir insansa yapman gerekeni biliyosun 🙂

0|1
    0|0
  • Aynen uğraşma

0|1
    0|0
Yükleniyor...