Kadınlar neden erkeklere karşı örgütlenip açıkça savaş ilan etmiyor?

Biz kadınlar olarak neden erkek denen tacizci, tecavüzcü, şiddet yanlısı, barbar, hanzo, kaba, kanka, kıllı, ilkel ve iğrenç bir cinse karşı örgütlenip açıkça savaş ilan etmiyoruz, neden bunlardan kadının binlerce yıllık ezilmişliğinin intikamını almıyoruz?

Örgütlü bir savaş yürütüp erkeklerin başını ezersek sırf kadının ezilmesi son bulmaz, dünyadaki pislikler de tamamen biter. Tüm pislikler, suçlar, savaşlar bunların başının altından çıkıyor çünkü.

Güncellemeler:
3ay Erkeklerin yorumlarını kaale almıyorum. Hepsi içindeki kadın düşmanlığını ve cinsiyetçiliği dışarı vurmuş.

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• anne-baba oğluna taş atma oğlum, kavga etme oğlum demez ve anne baba kavga eder üstüne üstün maço tarzı dizi-film seyreder ve sonra hayali şeylere özenir. özenirken kendini kaybeder be karakter değimine girer bu da ilerde masum kızların hayallerini yıkan erkek olur işte herşey yetiştirmeyle alakalı.

0|1
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Onu bunu bilmem ama savaş ilan edilirse ve beni cepheye alırsanız yakışıklı erkekleri vuramayabilirim soyliyim pek güvenmiyorum kendime bu konuda siz de bana güvenmeyin 😂😂😂😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sakin ol şampiyon

0|1
    1|0
  • çünkü cesaret meselesi.

0|1
    1|0
  • Umarim o saydiklarin arasinda baban da yoktur. Ha bir de erkekleri yok ettikten sonra kendini tatmin etmek istersen elektrik direklerini yapan da erkekler.

0|1
    2|0
  • Örgütleneceksiniz madem, önce terörü bitirin sonra erkeklere savaş ilan edersiniz.

0|1
    1|0
    • 3ay

Terörü erkekler yapıyor, kadınlar değil. Bütün terör örgütü liderleri erkek, demek ki erkekler teröristtir.

• Herkes aynı yani alıp karşınıza birde bu şiddet gördüğünüzü iddia ettiğiniz cinsiyete karşı savaş mı ilan edeceksiniz

0|1
    1|0
  • Ne kadar cinsiyetci bir paylasim.

0|0
    1|0
    • 3ay

Sensin cinsiyetçi. Bir kere erkek olmanın kendisi cinsiyetçiliktir. Beraberinde kadınları aşağı görmeyi, devamında da kadın düşmanlığını getiriyor çünkü.

• 3ay

Git burdan cinsiyetci yaratik. Kadinlarin imajini ciziyorsun.

• 3ay

Sen kadinsan digerleri melek

• Kadinlarda daha pislikler vad emin ol ben polisim biz bosuna mi variz siddet goruyosan bizs gel

0|1
    1|0
    • 3ay

Kadınlara pislik diyemezsin. Kadın kötü bir şey yapsa bile bunun nedeni kadının binlerce yıllık ezilmişliğidir, yani kadının kötü bir şey yapmasının sorumlusu erkeklerdir.

• 3ay

:))))) *insanlarin nefisleri vardir senn bise gormemissin ole kizlar gordumki erkekleri eziyor bunun cinsiyetle alakasi yok bizimde anamiz bacimiz sevdimiz var kadinlari senden fazka dusunuruz

• Sen ilk önce evden çık ta sonra örgüt kurarsın

0|1
    1|0
  • anarşikmisin sen :)

0|1
    1|0
  • Ne diyor bu ya

0|1
    1|0
  • Kadınlar olmasaydı yazdıkların olurmuydu, bir de böyle düşün 😉 kaldı ki şiddetten bahsederken kafa ezmeden bahsetmişsin 😉 anaç olarak, bazı şeylerin yetiştirilmeden kaynaklı, ailesel kaynaklı olduğunu da göz ardı etmemelisin

0|1
    1|0
  • Çuünkü eğer örgütlenirseniz ağzınızın ortasınsa yurmuğu yersiniz ( şaka la şaka)

0|1
    1|0
    • 3ay

Hayır, şaka değil!! Son derece vahim bir söz bu!! Erkek bilinçaltının yansımaları.

• 3ay

Kendi adına konuş güzelim!!! Ben elim bir kıza kalkmadı töbe olsun kalkmazda breee!!!

• bence babanla konuşmalısın bu konuyu

0|1
    1|0
  • vallaha haklısınız bize savaş açmanız lazım. yaptıkları taciz ve tecavüzlerle bunu hak ediyoruz

0|0
    1|0
    • 3ay

Rol yapma burda, ikiyüzlü herif!! İç yüzünüzü çok iyi biliyoruz sizin.

• 3ay

ben iç yüzümüzü inkar etmedim ki! her erkek aynıdır. haklısın dedim

• bunu yapmayın lütfen biliyoruz ki suçsuz olanlarıda affetmiceksinz yapmayın lütfen :(

0|1
    1|0
  • Birbirinizi parmaklarsınız artık

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Feministlerden gına geldi

0|2
    1|0
  • Erkeklerin hepsini hanzo diye alırsan daha çok feminazi olursun

0|1
    0|0
  • O zaman onlardan farkımız kalmaz hem biz kadınız savaşla değil sevgiyle düzeltebiliriz ancak

0|1
    0|1
  • Ben erkekleri korucam 🍼🍼

0|2
    0|0
  • işe yaramaz bence anneler cocuklarını duzgun yetıstırmelı

0|1
    0|0
Yükleniyor...