THY KABİN MEMURU ALIMLARI NASIL?

Arkadaşlar ben ilerde kabin memuru olmak istiyorum boyum 1.57 kısayım biliyorum , ingilizcem ve orta derece japocam var , üniversitede de bitirmeyi hedefliyorum, alınır mıyım , alınma şansım nedir, ya da bir hostes tanıdığı olan varsa bana yönleririrse çok memnun olurum

Güncellemeler:
3ay yer hostesi maaşlarını bilen var mı

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Almazlar seni. Koridorda gorunmezsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• işte bir zamanlarki hayalim. olamadık ama olsun. bende 1.57 yim..

1|0
    0|0
    • 3ay

şimdi ne okuyorsun peki

• 3ay

muhasebe teknik olarak zor görünsede uygulama olarak oldukca kolay ve karlı bir meslek. parasal yönü ve iş imkanları oldukça yüksek. Bende senin gibi çok tereddüt ettim meslek seçimi konusunda hostesliğe kendimi çok yakın buluyordum uçmayı ve bakımlı olmayı, farklı şehirler görmeyi ve yeni insanlarla muhattap olmak benimde idealimdi ayrıca maaşıda hayallerimi süslerdi. Bir zaman sonra hostes olamayacağımı kabul etmemle birlikte muhasebeye geçiş yaptı hayallerim. muhasebe çok sayısal demiştim ama sayısallığı sadece kdv' lerden ibaretmiş. Yani muhasebe okursan ve muhasebeci olarak çalışırsan sadece 1 ay zorluk çekersin o da işini rayına oturtturana kadar. Daha sonrası çok rahat. ofis ortamında bulunmak güzel.

• 3ay

evet banada çok sayısal geliyyor
      bazı yerlerde lys den alım yapılıyor diyor bazı yerlerde ygs den , hangisi doğrudur?

Erkekler Ne Diyor 3

• Torpil lazım o işlere torpil 😊

0|0
    0|0
  • Alınırsın bence 😊

0|0
    0|0
  • kriterlerine bak sitesinden 157 alınmayabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...