Italyan erkekleri çok yakışıklıyken türk erkekleri neden beyat atletli tır şöförcüsü?

Türk erkekleri vs italyan erkekleri, pardon italyan prensleri

• Türk erkekleri kro
    30% (12)68% (13)42% (25)Oy Ver
  • Italyan erkekleri uffff beeee
    70% (28)32% (6)58% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
13|38

En İyi Erkek Görüşü

• hayyaller italyan bıscolata erkeği
    gerçekler kamyonu bile olmuyan işsiz beyaz atletli :D

2|3
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• asdfghj erkeklerin yorumları çok iyi hemen hırslanıyorlar

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• 6 senedir atlet giymiyorum, ve italyan erkeklerini beğensenizde genede bizimsiniz. Hayal kurmanız güzel ama, evlenene kadar kurun. Bende amerikadaki kızları çok beğeniyorum ama favorileri olan bazı kızlarımızı burda dile getirmiyorum. ya da belleri açıldığında orda gözüken saçımsı kılları. Genelleme yapmadan konuşacağınız günleri umutla bekliyorum.

1|0
    1|0
  • Atlet bile giymiyorum lan ben😂Alın bunu burdan beyni yanmış artık hangi türk erkeğinden kuyruk acısı varsa😂

2|0
    1|0
  • şöför değil şoför, şöförcüsü diye bir meslek yok anlatım bozukluğu yapma daha yazı yazmayı bilmiyorsun bir de Türk erkeklerini mi beğenmiyorsun :)

2|3
    5|0
  • senin gibi kezolara tır şoförü bile çok

1|4
    5|0
  • Seni İtalya'ya yolculamaktan mutluluk duyarız, bu ''şöförcüsü'' terimini Türkçe'ye katarak misyonunu zaten tamamlamış bulunuyorsun.

1|2
    4|0
  • Pekala

1|0
    0|0
  • Senin gördüğün italyan erkekleri oraların en zengin ve en bakımlı erkekleri sen o erkeklerle geçimini sağlamaya calısan düşük gelirli insanları karşılastırıyosan o senın gerizekalılığın

2|0
    1|0
  • öyleyiz

1|0
    0|0
  • git italyan erkeklerine döllet kendini burda ne zirvaliyorsun...

1|1
    1|0
  • Türk kadınları neden niğde patatesi gibi diye sordunmu hiç kendine :)

0|5
    5|0
    • 3ay

:D güzel

• 3ay

Bira göbeklerinizide alın gidin burdan

• 3ay

çirkin kızların kendilerini tatmin etmek için gizli kullanıcı olarak soru sormaları yok mu... Evlat olsan eldivenle sevilirsin, kurşun sıksan yön değiştirir, çöpe atsam çöp seni geri atar... kalkmışın güzel olduğunu iddaa ediyorsun :)))

• İtalyanım :D

1|1
    1|1
  • bence ben sevimliyim yani

2|0
    2|0
  • soruya bak hizaya gel. siz neden rus kızları gibi değilseniz ondandır

1|2
    4|0
  • kendisine baksa kesin içinde pa ça lı don vardır

1|0
    1|0
  • Türkçe konuş benimle! Tır şoförcüsü de nedir.

1|0
    1|0
  • Sen niye kezbansın?

1|2
    4|0
  • Valla bizde angelinayı hayal edip bıyıklı modellerinizi lambayı kapatıp hayal etmekten bıktık

0|2
    5|0
  • ayyyyy g. tümm :)

0|0
    1|0
  • mezarına artık italyanlar gelir

0|0
    4|0
  • ANASINI SATİM SİZ SANKİ Victoria's Secret DE MANKENLİK YAPIYORSUNUZ

0|1
    4|0
  • şans kısmet

0|0
    0|0
  • beyat değil beyaz atlet olacak o. Ayrıca sen dizilerde çıkan manken tipleri görmüşsün sanki hepsi öyle prens heh tırtttt. En sonunda beyaz atletli biriyle evleneceksin

0|0
    0|0
  • Beni daha tanımamışsın..

0|0
    1|0
  • Dünyaya kiyaslarsak Türk erkekleri derece yaparken kizlardan birşey çıkmıyor nedense

0|1
    4|0
  • Hmmm güzel soru, allah onları öyle yaratmış bizi de böyle. Aynı Rus kızları gibi, bir de finlandiyalı kızlar gibi, bir de çek kızları gibi, bir de polonyalı kızlar gibi, bir de danimarkanın kızları gibi. böyle böyle gider bu liste.

0|0
    1|0
  • avrupa da o kadar bulundum boyle sacma bır mantıkla hiç karşılaşmadım bu mantıksızlıkta sızlere özgu sanırım

0|0
    0|0
  • Yeter artık 😊

1|0
    0|0
  • Uc kurusluk adamlarla yat kalk sonra evde kalinca nie boleler diye dusun kotule :)

1|0
    0|0
  • ameller niyetlere göredir. niyetini belirlerken amelinide hazırlaki, sonra şaşkına dönmeyesin...

0|0
    0|0
  • Çünkü bize sadece yakışıklı italyan erkekleri gösteriliyor

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 12

• ay ne güldüm yaaa süpersin :D :D

3|0
    0|1
  • Tamam Italyan erkekleri genellikle yakışıklı olabilirler ama bizimde her erkegimizin atletli türk şoförcüsü olduğu ne alaka? Ayrıca erkeklerede söylüyorum kızlar için, türk kızları nidenn böyle çirkinn bide yabancılardaki karılarr uff be diyen erkekler var. Ama cüllop gibi türk kızı görüncede ağızlarının suyu akarlar. Bu millete göre birşey değil genelleme yaparsınız anladıkda bu net kesin konuşmak ne mana?

0|1
    0|0
    • 3ay

Ayrıca evet türkiyede çok abaza keko ve kro var ama dışındakileri unutmamak lazım :) Buarada şaşırdım heo erkekler yapardı böyle şeyler sjjsx

• Haykırdımm😂😂😂😇

3|0
    0|2
  • Bu sitede hep erkeklerin boyle yazilari olurdu bakiyorumda devir değişmiş ellerine sağlık :) :) :)

3|0
    0|0
  • Türk erkeklerini neden bu kadar hor görüyorsunuz anlamıyorum. Bizim ülkemizde Kıvanç Tatlıtuğ, Murat Boz, Burak Özçivit, Kenan İmirzalıoğlu, Çağatay Ulusoy gibi adamlar var, gözünüz görmüyor mu bunları? Türk erkekleri Italyanlardan çok daha karizmatik.

1|1
    3|0
  • Italyan erkekleri uff bee sjdjjsd

2|0
    0|2
  • Neden kendi insanımızı hep bir ezme cabası icerisindesiniz?

2|0
    3|0
  • B şıkkı :D

1|0
    0|0
  • Ben Türk kadınlarında erkeklerinde beyeniyorum ikiside güzeller yakışıklılar bakımlılar namuslular ailecanlılar. Burda hem ergen kızlar hemde ergen erkeklere bakmayalım bence aklı başında insanlar kendi irkını soyunu beğenir

0|0
    0|1
  • Oy oy 😐

0|0
    0|0
  • Rus kizlara karsi sorulmus bu soru. erkekler anlasin😀

0|0
    0|0
  • Türk erkeklerinı değişmem bazı salaklara ragmen

0|0
    0|0
Yükleniyor...