Çok canım sıkılıyor bu duruma?

Arkadaşlar merhaba, benim sorunum şu sokakta yürürken insanlar beni yadırgıyor gibime geliyor kafam ve yüzüm çok küçük vücuduma göre omuzlarım büyük kalıyor cok boyum kısa 160 kapalı bir kızım biliyorum kendimi sevmeliyim ama alışamadım bir türlü üstüme hiçbir kıyafet yakıştıramıyorum çünkü yüzüm kafam ufacık kalıyor haliyle üni kazandım bu sene başlıycam nasipse bu takıntımdan nasıl kurtulabilirim bunun yüzünden asosyal oldum dışarı çıkmak istemiyorum kimse beni sevmez diye düşünüyorum takıntılıyım ne önerirsiniz bana? :(

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Kafam ve yüzüm çok küçük vücuduma göre demişsin ya. Gerçekten öyle olmayıp senin bunu takıntı haline getirmiş olma olasılığın nedir? Ki yazdıklarına bakılırsa yüksek ihtimalle takıntılı birisin. Milleti takma fazla hayatın tadını çıkar eğlenmene bak kardeşim. Şöyle de bir örnek vereyim sana; dünya güzeli bir bayan veya çok yakışıklı bir erkek de olsan eleştirecek adam yine eleştiriyor. Günümüzde insanlar hiçbirşeyden memnun değiller. Herşeye bir kulp bulurlar.. Neyse fazla uzatmayım, kendine iyi bak, sağlıcakla kal..

0|0
    0|0
    • 3ay

Gerçekten öyle diyenler oldu annem bile kuş suratlı diyor

• 3ay

Mesaj atabilirmisin oradan özel birşey söylemek istiyorum ( KENDİMLE ALAKALI)

• geçmiş olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...