Recep Tayyip Erdoğan'a olan güven %80 olmuş. Ne diyorsunuz?

15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra Türkiye de Erdoğan a olan güven % 80 e ulaşmış. Çok şükür ki böyle bir liderimiz var da darbe yaptırtmadık. Allahü teâlâ başımızdan eksik etmesin. Ömrünü uzun eylesin. Amin.
Recep Tayyip Erdoğan'a olan güven %80 olmuş. Ne diyorsunuz?

2|1
17|33

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Güvenen güvensin. Ben güvenmiyorum kimseye.

4|4
    4|2
  • Vay halimize o zaman

5|3
    3|2
  • Guveni bilmemde akıllı adam olduğunu düşünüyorum artık.

2|1
    0|0
  • %20.

4|3
    4|1
  • Ülkedeki mal oranı %80'e çıkmış demek. Şükürler olsun hala %20'deyim.

4|4
    4|6
    • 3ay

Şükürler olsun gittikçe yok oluyorsunuz

• 3ay

@byrktrrr tamam beklerim 😉

• 3ay

@byrktrrr tartışmaya gelmedin. Bekliyorum

• Neyse susuyorum

1|2
    1|1
  • %100 güveniyorum ona yoluna can feda

2|3
    5|0
  • Ben de abartılı sevenlerden değilim ama Şu an için en iyisinin o olduğunu düşünüyorum.

2|2
    0|1
  • Abartmayın ya, bide müslümanit diyorsunuz , adama tapıyorsunuz resmen

Size ne gosteriliyorsa onu goruyorsunuz ama anlamakta zorluk çekiyorsunuZ

2|1
    3|3
    • 3ay

Acaba siz ne görüyorsunuz onu çok merak ediyorum?

• 3ay

Hala ne gördüğünü söylemedin ama. Bizim pencereden bak bence baya aydınlık. Ülkeye hizmet etme manzarası görünüyor. Sizde sadece Erdoğan düşmanlığı var. Dış güçlerin de istediği gibi yani 😉

• 3ay

Nasılda genelledin beni :d ben dusmanmiyim dedim :D hiç bisey hissetmiyorum ona karşı cunku beynimi kullanıyorum hiç birine guvenmiyorum

• Vay halimize kör cahiller

2|0
    1|1
    • 3ay

Aynen ablacım ben de aynı şekilde düşünüyorum. Bırakın şu cahilliği de %80 e katılın diyorum. Anlamıyorlar 😂

• Sevindim iyi olmuş

1|3
    2|1
  • %20nin içindeyim.

2|0
    1|2
    • 3ay

çekemeyen biri eksiledi 😂 Siz çekememeye devam edin efenim, aman çatlamayın. Halen 20nin içindeyim :)

• 3ay

Çatlamıyoruz efenim. Gülüyoruz. 80 nerdeee 20 nerde :D

• 3ay

Belli belli anca gülersin 😂😂😂

• Yazık olmuş

1|0
    3|2
  • 15 temmuz milletin gücü ile sona erdi tayyip amcamızın değil ha ama bende severim

0|1
    1|0
  • Ben koru korune tayyip diyenlerden degilimmm... ama akpliyim... yaptigi guzel seyleri inkar etmeyinn... haa yolsuzluk mu kim basa gelse yapacak emin olun. Oda onun hesabi... biz musluman bir ulkeyiz ve ozellikle basortulu kadinlara gercekten ozgurluk geldi.. en cok destekledigim budur... ben islamciyim tayyipci degilim.. islam adina kolaylastirilan ne varsa ben o taraftayim

3|1
    0|1
    • 3ay

Yolsuzluk hariç seninle aynı düşünüyorum. Müslümanlara hizmet ettiği için seviyorum ben de

• 3ay

Feto ya gelince.. tayyibe verdikleri oylar karsiliginda onu yonetmek istediler... ama o ABD ye bile kafa tutan bir adam... zekasini hafife aliyorlar...

• 3ay

Aynen öyle. Çok şükür yıllardır böyle bir lidere muhtaçtık

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 32

• Yani 80%, Vatan sever askerlere iftira atip, Fetonun adamlarini yerlerine sokabilmek icin, askerlerimizi 4 sene hapiste süründüren kisinin Erdogan oldugunu göremiyor.

Ülkenin geneli cok cahil, sonumuz felaket olacak, 20% bir oran ile ülkeyi ayakta tutamayiz.

Neyse, 20% ait olup bu ülkenin Elit aydin kismina ait oldugum tekrar kanitlandi.

2|1
    1|2
    • 3ay

Karanlık aydınlar sizi...

• 3ay

Bir einstein hiçbir zaman bir Müslüman Türk kadar ülkesini ve Vatanını düşünemez 😉

• 3ay

Vatan sevgisi mi? Erdogan Putperestligi Vatan sevgisi degildir kardesim.

Vatan sevgisi olan kisi bunu düsünür : "Ulan bu Darbeci askerleri Orduya sokan budu, Feto ile senelerce isbirligi yapan, onun her istedigini yerine getiren budu, Vatan sever askerlerimize iftira atan ve onlari senelerce hapislerde süründüren budu, Vatanini seven birisi bunu yapar mi?"

Vatan sever kisi bunu düsünür, bunu düsünmeyen kisi Vatan hainidir, ya da Erdogani Vatanindan daha fazla severdir.

Biz aydinlar buna Erdoperestlik, Erdoputculuk diyoruz

• Şimdi bir şey derdim ama aktroller cacık olacak.

0|2
    1|1
  • Ben hala güvenmiyorum..

Mesela kurtlar vadisi pusu 15 mayısta darbe filminin patentini almış bunu nerden biliyordu bu yüzden 1 yıl boyunca kurtlar vadisi yok..

Recep büyük bir adam belki ama insanlarımız çok saf..
    Cesur biri o darbede çıkıp istanbula geldi ama tabi burda 1. kolordu komutanı sayesinde bahçelinin adamı sayesinde.
    Bahçeli ve diğerleri destek vermeseydi o darbe nasıl oluyor görürdü insanlar.

Ve tabi her yaptığı hatadan sonra kandırıldık diyip geçmesi komik :D

0|0
    1|2
  • adamdır o. d

2|1
    0|0
  • %80 dahilinde olmak çok isterdim ama sürekli ilk sözünü yeyip aksini yapan, milletin kaderini değiştirecek büyük hatalara imza atan, sonrasında özür dileyen bir lider var. Bugün beğenmediklerimi yarın beğendiğim şeylere çevirmeyeceğine güvenemediğim gibi, bugün iyi olanları yarın kötüye çevirmeyeceğine de güvenemiyorum.

1|0
    1|2
  • Ne diyelim. Sevenlerine zaygımız zonsuz diyelim. Ben hala zevmeyenlerdenim , s orry yani...

0|1
    1|0
    • 3ay

Adamsın işte. Bak böyle saygı çerçevesinde yorum yap. Adamın dibisin abi.

• 3ay

Aynen abi. İşte sen ülkeni seviyorsun. Bu vatana hizmet edersin. Sırf Erdoğanı sevmediğin için vatan hainlerine destek verenlerden değilsin. Tecrübe böyle bir şey demek ki

• 3ay

Yok estafurullah tecrübem falan yok.

• O yüzde 20yi de icimizde eritiriz sikinti yok.

1|1
    0|0
  • %90 olsa da fikrim değişmeyecek..
    %80 olanlara saygı duyuyorum, herkesin kendi hür kararı..

0|1
    0|0
  • Bu adam gercek bir lider. Bundan suphem yok.

2|1
    2|3
  • Çok şükür kardeşim

1|1
    0|0
  • yaşaaın %20

2|1
    1|2
  • Allah razı olsun ondan ülkeyi felaketten kurtardı

2|2
    0|2
  • Kusucam şimdi..

1|0
    0|1
  • kaynak?

0|1
    0|0
  • Adam gibi Adam.

2|1
    0|1
  • Hiç birşeyi sebep sonuç ilişkisine göre yorumlayamayacak olanlar için büyük başarı evet, nasıl olsa eleştiri yok herşey çok güzel

0|0
    0|1
  • bu adam gittikten sonra ne olacağınızı düşünüyorsunuz? 20 sene sonra kim arkanızda olacak? o zaman nasıl sesiniz çıkacak? fazla ötmeyin ha

0|1
    0|2
  • Hakediyor

2|1
    1|0
  • neye göre kime göre

2|1
    2|0
    • 3ay

Darbeye karşı olanlara göre. Ülkesini sevenlere göre. VatanınI savunanlara göre.

• Tamam😒

0|1
    1|0
  • %20'lik kısımda olmaktan gurur duyuyorum :))

1|0
    1|2
  • ülkede aydın insan sayısı git gide azalıyor desene. %20 lik bir azınlık olarak kalmışız.

1|0
    0|1
  • Kendisini sevmesemde dik duran bir lider. içi dışı bir

2|1
    1|5
  • Valla ATATÜRK'üde seviyorum RTE'yide ikiside üstün bir lider

3|0
    0|0
  • Liderlik vasfı her babayiğit e yakışmaz

1|0
    0|1
  • Göz nakli gereken sayısı da aynı derecede o zaman.

1|0
    2|2
    • 3ay

Olabilir ama akıl nakli gereken %20 kalmış

• 3ay

Siz böyle devam ederseniz yönetilecek bir ülke kalmayacak.

• 3ay

Sizin açınızdan yönetilecek bir ülke yok zaten. Biz yönetiriz siz rahat olun

• Bu adamı cennette görsem cehenneme gitmek için orada cinayet işlerim hırsızlık yaparım

0|0
    3|2
  • isterse %100 olsun. Sonuçta halen gürcü bir avarel :D

0|0
    1|1
  • %20 kimmiş ki?

1|0
    1|0
    • 3ay

Darbeciler, fetöcüler vs... :D

• 3ay

Aynen hayırlısı bakalım. Haketti artık

• 3ay

Valla hep derdim bu adam başarısız olursa adnan menderes gibi olur başarılı olursa atatürk gibi olur diye. Başarılı oldu gibi görünüyor. :)

• kötünün iyisi diyebilirim

0|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...