Son Ateist Bükücü Caner Taslaman hakkında ne biliyorsunuz?

İlk olarak Tokyo Üniversitesi'nde daha sonra Oxford Üniversitesi'nde post doktora çalışmaları yaptı. Harvard Üniversitesi'nde ve Cambridge Üniversitesi'nde misafir akademisyen olarak bulundu. Son dönemdeki çalışmalarında ve yurtdışında bulunduğu üniversitelerde en çok odaklandığı konu modern bilim-felsefe-din ilişkisi olmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi Felsefe Bölümü'nde profesör öğretim üyesidir. Not bu benim kişisel fikrim adam geçek bir müslüman bilincine sağlık.

0|1
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• edip yükselide bir izle derim o da iyi

1|0
    0|0
    • 3ay

o adam iyi de bazen çok makara yapıyor kimse ciddiye almıyor o yüzen bizim gibliler dinliyor yobazlar dinlemeli asıl daha düzgün bir anlatım şekli bulmalı böylece daha çok kişiye ulaşır müslümanlık rahat eder

• 3ay

ben ciddiye alıyorum ama söyledikelri çok mantıklı. mesela daha dün izledim diyorki peygamber ümmiydi diyorlar iftira ediyorlar oku diye teşvik eden bir dinin peygamberi okumayı öğrenemk için çaba göstermedimi yani. mantıklı yani

• 3ay

ama orda bir yanlış var Allah oku emrini kitabı oku demez zaten kuran cümle cümle iner 21 yılda tamamlanır orda ki oku demesi oku diyor oku evreni kağınatı oku ve üçüncü okuma bilmem demesinden sonra gözlerindeki perde iner kainatı okur ayetleri görür muhammed

• ilk ateist bükücü kim? ayrıca ona ateist bükücü değil dünya kıvırma şampiyonu denir

0|1
    0|0
    • 3ay

bükülen ateist gelmiş hoşgelmiş ama cevap verilemeyecek kaideye alınmayacaksın

• 3ay

kız seni zekasıyla alt etmiş kız baya zeki kabul et sen de bir o kadar moronsun

• 3ay

@cemekincioğlu sende bir o kadar embesilsin kızın beni alt attiği falan yok zaten zeki olsa kokuşmuş dine mensup olmazdı ;)

• Adamdır

1|0
    0|0
  • Basın danışmanı mısın bu adamın

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Wooow ne kadar çok okumuş beya

1|0
    0|0
  • Bilgili biri boş konuşmuyor

1|1
    0|1
  • Eee anlamadim soru ne

0|0
    0|0
  • Ateist bükücülüğü konusunda kendisini takdir etmekteyim. Amma ve lakin ve ancak.
    Kendisi İslama dair bazı şeyleri yanlış anlamakta ve yanlış anlatmaktadır. Örneğin, Ben Kur'andan başka bir şey tanımam! Diyenlerden kendisi. Yalan! O Kur'andan başka bir şey tanımasaydı, Kur'an onu doğrudan Peygamber Efendimiz s. a. v e götürürdü. Yani Peygamberimize konu mankeni! muamelesi yapmazdı kendisi. Ayrıca siyasal İslama karşı olması da bir diğer vasat yönü. Böyle bir adam bu hataları nasıl yapar anlamıyorum ve üzülüyorum gerçekten. Müslümanlar siyasetle ilgilenmezse, Müslümanlarla ilgilenmeyen siyasetçilerle yönetilirler. Siyasal İslama karşı olmak demek, yönetimi derin güçlere, masonlara, düşmanlara bırakmak demektir.

0|0
    0|0
    • 3ay

sen çok yanlış anlamışsın adamı arkadaş. O kurandan başka bit şey bilmem demiyor her hadise inanma diyor ve haklı hadisleri kuranı kerimin süzgeçinden geçir diyor. Her hadis doğru değil h. z muhammed (s. a. v) öldükten 300 yıl sonra yazıldı onlar insan kelamı hata olabilir Ama kuran Allah kelamı hata olamazz. Çoğu hasisçi hçz muhammedi yanlış anlatıyor ama kuran gerçek muhammedi anlatır bu yüzden caner hoca hep şöyle der her hadis kötü demiyorum sahih hadilserde var ben H. Z MUHAMMEDİ ÖRNEK ALIRIM bir çok farzın yapılışını hadislerden öğrendim ama çok yanlış hadislerde var bu şu demek oluyo adam h. z muhammed kötü demiyor aksine onu kötü gösteren hadisleri red edip h. z muhammede olan saygısını gösterir. Bak arkadaş hadisçiler yüzünden hepsi değil kötü olanlar millet kuranı yanlış anlıyor yobazlaşıyor kuranı ben 50 ye yakın hatmettim türkçe ham olsun rabbime zihnim hurafeleri çok iyi seçiyor

• 3ay

meshep yoktur evet bak ben namazdan önce ne olursa olsun hep abdest alırım zaten, tesettürlüyüm namazdada her yerim bol ve kapalıdır zaten yaptığım her şey bütün msheplere hitap ediyor meshebler uydurmadır yanlıştır tek doğru yol Allahın kuranı ve muhammedin yoludur onunda adı yoktur zaten

• 3ay

Mezheplerin hepsi Allah Kuran ve Hz. Peygamber yolunda ve hak. Sahabelerin açtığı yollar. İstediğini düşün gerçeği herkes mahşer günü anlayacak nasılsa.

Yükleniyor...