Hiç başka biri olarak doğmak istediniz mi?

Hiç başka biri olarak doğmak istediniz mi?

Ben bunu çok şık düşünmeye başladım. Evet hayatlarimizi maalesef biz secemiyoruz ve bu belki de hayalimizdeki şeye ulaşmamızı engelleyen en önemli şey. Hayal ettiğim o kadar çok şey var ki ama şu an içinde bulunduğum kişiyle bunu yapamam boyle yazdım çünkü aslında her birimiz birer ruh uz ve bedenlerin icindeyiz bir sure.. keşke başka bir şekilde olsaydı diyorum. Hayır ben başkalarının hayatlarına ozenmiyorum sadece beğeniyorum ikisi çok farklı eğer ozenseydim onlar olmak isterdim ama ben kendime göre öyle olmasını istiyorum yani anlatması biraz güç ama başka biri olarak doğmak isterdim çünkü fiziksel özellikler psikolojik olarak kafa dusunce vs sanki ben değilmişim hissi çok oluyor size de bunu sormak istiyordum ne dusunuyorsunuz?

Güncellemeler:
3ay Arkadaşlar yanlış anlaşılmaya muasit bir soru o yüzden bu güncellemesi yazıyorum. Tekrar söylüyorum başkaları gibi olmak değil sadece kendimi daha iyi yapmak herşey fiziksel olarak hareketlerin sözlerin ailem vs bunları değiştirmek kısacası herşeyi farklı olmak isterdim sadece
3ay Bilmiyorum anlatabildim mj

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• hayır ben gerçekten çok şanslı buluyorum kendimi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendini kabullen

0|0
    0|0
    • 3ay

Kabul edemiyorum artık gözlerim açıldıı diyelim

• 3ay

Herkes aynı yaratılmadı. Herkesin sınavı farklıdır, belki sizde bu şekilde sonav oluyorsunuz.. Kafanıza taktıkca aklınızdan çıkmaz. Herşey fiziki görünüşden ibaret değildir.

• 3ay

Bunu çok iyi biliyorum emin olun, sinav değil öyle birşey olduğuna inanmiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Hayır kendim olmaktan mutluyum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...