Eşinizin ve annenizin doğum günü aynı gün. Eşiniz dışarda başbaşa kutlamak istiyor ne yaparsınız?

Eşiniz başbaşa biyerlere çıkıp kutlamak istiyor, anneniz ise akşam kendi evinde tüm sevdiklerini toplayıp kutlamak istiyor. Ne yaparsınız?

Eşinizin ve annenizin doğum günü aynı gün. Eşiniz dışarda başbaşa kutlamak istiyor ne yaparsınız?

Güncellemeler:
3ay Benim annem genelde babam ile kutlar. Özel günlerinde yanında olmaya çalışırım, olamıyorsam mutlaka ararım. Annem asla sen kocanla çıktın bana gelmedin vs demez. Hatta siz çıkın eşinle vakit geçirin der. Ama sanırım erkek annelerinde durum biraz değişiyor.
Bende bir erkek annesiyim ama henüz 2 yaşında. Bakalım ilerde başıma neler gelecek 😅😅😅

0|3
13|34

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes kendi esinin dogum gununu kutlasin derim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• benim annem esimle cikip eglenmemi hatta bas basa olmami ister.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• O gün birlikte ailecek bir kutlama olur. Özel program ise daha sonraki bir gün... Kimse egoistlik yapmamalı.

1|0
    0|0
    • 3ay

Hım bu konuda biraz ayrıldık :) Kayınvalidemi pek sevmediğimden de olabilir bu durum tabi :) Belki sevsem farklı düşünürdüm..

• 3ay

Umarım yıllar geçtikçe herkes yerini ve haddini bilir.

• 3ay

İnsanlar değişmez.. Baştan dizginleri sıkı tutmak gerekir. Müsadenle biraz çıkıyorum. Görüşmek üzere..

• anneyi sabah kutla eşinle akşam özel bir yere git :) anne aile arası olur eş özeldir ;)

1|0
    0|0
  • anneme kısa ugrar eşimle başbaşa kalacagım yere giderim ):)
    başka yapacak bişi yok

1|0
    0|0
  • Of kadın aklı hep ikilem ve kapıştırmaca üzerine bir rahat olamıyorlar.

2|0
    0|0
  • eşimi kim takar beee anne dururken

1|0
    1|0
  • Annemin doğum gününü kutlamaya giderim..
    Annemden öyle bir teklif geldiği an eşim bunu hoş görmeli.. He görmeyip cıngar çıkarıyorsa kapı orada derim..

1|0
    0|0
  • sıctık derimmm önce... harbi ne halt edicez şimdi anneyi kırmayalım desek eşim zindan eder anbargo uygular anneye desen oo oda besle büyüt falan filan gözler sulu bu erkek olmak zor yaaaaen iyisi özel günleri kutlamamak

1|0
    0|0
    • 3ay

olmaz kaçarı yok. annen kesin akşam bendesiniz diyor. eşin çoktan rezervasyon yaptırmış bile..

• 3ay

biraz anneme ugrarız oradan eşimin dediği yere başbaşa kalırız

• Eşimle çıkardım tabi ki. Anneler çok bir beklentiye girmez ama eşler herzaman büyük beklentiler içerisinde olurlar :)

1|0
    0|0
  • Eşim annemden kıymetli olamaz... Eş dediğin şahıs seni en ufak zorlukta yalnız bırakır arkasına bile bakmadan gider ama ne olursan ol ne kadar kötü insan olursan ol Annen senden asla vazgeçmez.

1|0
    0|0
    • 3ay

sen evlimisin?

• 3ay

kişi evlenince başka bir aile oluyor anne baba oluyor zaten ordan sıyrılıyor bu sıyrılma tamamen kopma değil ayrım yapma aileyi inşa etme

• 3ay

Annem öldüğü zaman bana öğrettikleri yediğim 1 lokma ekmek kazandığım 1 kuruşun onun sayesinde olduğunu beni tamamen özgür bir birey olarak yetiştirmesi bana bütün hayatı öğretmesi beni ben yapması hep yanımda olacak... Ama bir eşimin olacağının bile garantisi yok...

• İkisiylede olurdum. ayarlardim biseyler

1|0
    0|0
  • gündüz Annemini kutlar gece eşimde dışarı çıkarım..

1|0
    0|0
  • anneminkini babam kutlasın alsın götürüsn bir yere ben bir ara kutlarım

ya arkadaş biz erkeler neden bu kadınların kavgasına hep meze oluyoruz?

1|0
    0|0
  • dışarda eşimle kutlar haftasonu annemin :)

1|0
    0|0
  • eşimle.

1|0
    0|0
  • Akşam eşimle yemege çıkarım. Yemek sonrası kahweye annemlere geceriz giderkende bir doğum gunu pastasi aliriz.

1|0
    0|0
  • Bence artık anne ile kıyaslamayı bırakmalısıniz iki kadının yeride farklıdır soruya dönersek annem doğum günü kutlayan biri değil o yüzden sıkıntı yok he illa kurmayacaksada saat 8 e kadar annemle8 den sonrada eşimle kutlarım.

0|0
    0|0
    • 3ay

Kıyaslama değil maalesef. Her evlilikte kaynana ve gelin arasında yaşanan şeyler. Bende evliyim, bu konu olmasa bile birçok konuda sürtüşmeler yaşanıyor. Evliliğin gerçekleri diyoruz biz buna kıyaslama değil.

• Anne önce kutlanarak bulunduğu yerin hakkı ona verilir.
    Sonra eşinle zaten kalan zamanı geçirebilirsin

1|0
    0|0
  • Annem in dediğini yaparım ertesi gün eşimle yemeğe giderim

1|0
    0|0
  • eşimle kutlarım.

1|0
    0|0
  • Allah mekanını cennet eylesin

1|0
    0|0
  • Annem !

1|0
    0|0
  • gündüz anneminkini kutlar durumu izah eder akşam da eşimle birlikte kutlardım

1|0
    0|0
  • Hastayim derim hepsi benim basima ususur

1|0
    0|0
  • Eşimle kutlarım tabiki eve gidincede göğüslerle kutlardım

1|0
    0|0
  • anneme çiçek yaptrrm hediyesini yollarım akşam da eşimi yeğeme götürürm

1|0
    0|0
  • Gündüz anneminkini akşam da eşimle dışarı çıkarım

1|0
    0|0
  • Annemle eşimi alır dışarı cıkarırım Eş bulunsada Anne bir daha asla bulunamaz :)

1|0
    0|0
  • çok klişe

0|0
    1|0
  • İkisi ile birlikte yemeğe gidin yani ölür müsünüz
    Ölümlü dünyada ne boş şeyler

0|0
    0|0
    • 3ay

Buada sorulan binlerce sorudan daha gerçekçi ve gerçek hayattan bir kesit. . Siz hep eşler bunu talep ediyor zannediyorsunuz. Eşi ile özel durumu olduğunu bildiği halde bazı şeyler için ısrar eden kaynanalar var. Evet benim kayınvalidem böyle değil, ama çevremde oldukça fazla.

• 3ay

Saçma Egolar Kibir gurur kasıt varsa fitnelik

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• öğle yemeğini annemle yer onun doğum günü kutlar akşam yemeğinde de dışarıda eşimle birlikte olurdum sorun kalmaz aksi halde eşim bir gece sonrayı bekler önce annemin davetine katılırım.

1|0
    0|0
  • Annem anlayışlık abidesidir ben senle kalıcam desem dahi o bir kadının yeri kocasının yeridir deyip beni gönderir eminim öyle bir anneye sahibim

1|0
    0|0
    • 3ay

Sanırım tüm kız anneleri kızımın yuvası bozulmasın diye düşünüyor. Darısı erkek annelerinin başına (benimde 2 yaşında oğlum var fazla kınamayayım 😊 )

• 3ay

Allah bağışlasın 😊 ama sanırım erkek anneleri oğullarını kıskanıyor tabii kız babaları da damadı 😂

• Süper soru😊.

1|0
    0|0
    • 3ay

Cevap nedir 😅😅😅

• 3ay

Bende karışmam asla diyorum. Umarım karışmayız 😂😂

• 3ay

Kendi kaynanam gibi olmak istemiyorum 😊

• Bu hayatta en çok annemi seviyorum. Ama eşimi tercih ederdim. Annem anlar beni. Anneme de hediyesini ertesi gün verirdim.

1|0
    0|0
  • Annem💜💜 eşimle bir gün sonra da kutlayabilirz..

1|0
    0|0
  • Annemin dogum gununu esimle birlikte sabah kutlariz aksam esimle yemege gideriz 😁

1|0
    0|0
  • anneme telefon acar esımle dışarıda kutlarım dönüşte anneme pasta alır goturur surprız yaparız

1|0
    0|0
  • Önce eşimle kutlarım bir iki saat sonra annemlere geçerim

1|0
    0|0
  • Kaçarım knk

0|0
    1|0
  • orta yolu bulurum ama anneme dersem o sorun etmez zaten

1|0
    0|0
  • 3 ümüz beraber gideriz biyere