Artık ne yapacağımı bilemiyorum durumum çok ciddi?

Anlatmak istersin fakat yorgunsundur. Anlatmadan anlaşılmak istersin mecalin yoktur. Sonra boşver dersin. Bırak kim ne düşünürse düşünsün. Ama yoruldum herşeyden uçurumun kenarındayım herşey boğazıma dolanıyor nefes almakta zorlanıyorum herneyse ben buralardan çekip gitmeden önce fikirlerinizi almak istedim beynim durdu artık elimden kim tuta bilir? Beni bu hayata bağlayacak şey ne ola bilirki? ... Off intahara değermi bu kadar acı? Tutunacak bir dalım varsa artık onuda
Soruma cevap vermeden önce kendinizi benim yerime koymanızı istiyorum... Sizce ben ne yapmalıyın?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• canin yaniyor bu duruma tahammül dahi edemiyorsun biliyorum ama iste o bir kum tanesi Kadar umut seni hayata bagliyor iradeli ol kendine inanmaya basla tek Hayat hakkin var güzel bir hayatin olsun hayata yasamaya dege inan ki paramparca olsan dahi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İntihar hiç bir zaman son çözüm değildir. Eğer ki bir çıkmazdaysan elindeki telefonu bilgisayarı para edecek bütün maş varlığını sat ve başka ülkeye temelli git 0 dan başla herşeye orda yeniden tutunmaya çalış hayata. Eğer bunu yaparsan hayat seni çok güçlendirecek ve hiçbir zaman yıkılamayacaksın benden sana bir tavsiye. Yapan var mı çevremde var hepsi şu an çok iyi yerlerde çok mutlular. Yeni bir sayfa açmak gibi süşün bunu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bnde o girdaptanim benimde hersey ustume gelio caresizlikte citayi bn yukselttim.😟😞😐ama hersey ustune gelip seni dayanamiycak bir noktaya getrdginde iste orasi kaderinin degisecegi noktadir.. intihar acizlerin isi ne kdr guclu olursan ne kadr inanirsan o kadar yakinsin guzelliklere.(kun fe yekun.. ol der ve olur) rabbim inşirah ferahliği versin kardeş...

0|0
    0|0
  • Sabredin... gecenin en koyu olduğu an sabahın en yakın olduğu andır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Mk telefonunu kapat ve hersey guzel olacak diyip disari cik. Sebep arama sadece cik ve yuru. Bir yere gitmek veya gidiyormus gibi davranma sadece sen ol.
    Disari cik

1|0
    0|0
    • 3ay

Beni anlamadın teşekkür ederim

• 3ay

Ne demisler Acima yetime gelir koyar popona ;)
      Eyw reyis eyw.

• 3ay

Nerde o günler

• bunu psikoloğa anlat

0|0
    0|0
Yükleniyor...