Gördüğünüz En Etkileyici Rüyalarınız & Rüya Yorumları Analizi & Kendinizi Kaptırdığınız Şarkılar?

Selamun Aleykum sitenin en güzel insanlarına. Sonunda harika bir şekilde geri donuyorum. İki gündür biraz kötüydüm kabül ediyorum birazda beni tanıyanlar çok iyi bilir. :) İlk sırada bugün gördüğüm harika etkileyici bir rüyamı anlatacağım. Harika bir rüyaydı diyebilirim aslına bakarsınız tam bir film cekimi olmus diyebilirim. İnanmakta güclük cekeceksiniz. :) Rüyalarınızı anlatabilirsiniz elimden geldiğince analiz yapmaya calısacagım. :)

Ölümcül bir hastalıga yakalanmışım tam hatırlamıyorum şimdi ismini. Öleceğim diye korkmuyorum da hayalimi gerçekleştiremediğim için üzülüyorum baya. Herneyse işte sonra baya risk alıyorum ve twitterine uzun bir mesaj gonderiyorum. İçimde neler biriktirmissem hepsini o mesaja yazmışım. Sonra birkaç gün sonra ben ise hastaneye kaldırılmışım uzun bir süre uykulu bir haldeyim. Neyse sonra uyanmısım ve bir sürü cicekler falan ve en harika birşeysi işte simdi geliyor. Ciceklerin birinde bide ne goreyim soka girdim onun ismi ve onun güzel bir mesajı var. Tam o anda telefonla uyandım zaten :@ Yinede Rabbime binlerce kez sukurler olsun. Gerçekte asla onunla ilgili mutlu olamam biliyorum ama en azından rüyama girdi ve mutlu oldum. :) Öyle yani birazda bu yüzden bugün mutluyum diyelim. Gerçekte her ne kadar simdilik takılmasakda ! Bekliyorum mesajlarınızı gorusmek üzere :)

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• mutluluğun bozulmasın hiç

0|1
    0|0
    • 3ay

Amin güzel sevgili kardeşim. Hatta aklımda Şu an ona harika bir sürpriz hazırlıyorum. Her ne kadar ulasılması zor biri olsa bile yapacagım bunu.. Ne kaybederim ki?

Erkekler Ne Diyor 1

• Cok ruya goruyorum simdi analiz yapamam

0|1
    0|0
Yükleniyor...