İsrail'de şeriat var acaba bunlar gerici mi?

Güncellemeler:
İsrail'de kadın sanatçı kıyafeti yüzünden engellendi
m.ensonhaber.com/...den-engellendi-2016-08-29.html
Korkak ve neye inandığını bilmeyen arkadaşlarım varmış bir de engel atarmış o insana lafım şudur
Arkadaşım bütün dünya müslümalıkla alakası bile olmayan insanlar Kuran'ı dinlediğinde o makamın ve konuların anlatıp biçiminin insan eseri olmadığıma inanıyor buna sen mi karar verdin Kuran'da cinsellik var doğru ama cinsel konular hiç bir zaman senin benim anlattığım şekilde Mahrem şekilde Kuran'da anlatılmaz Kuran'da kesinlikle hiç bir nefsi düşünce yoktur Kuran'da maneviyat vardır

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Müslümanlar İsrail'i sevmez ama onların dilindeki Rab kelimesini kullanmaktan rahatsız olmazlar, kendi dillerindeki Tanrı kelimesini duyunca kudururlar.
    Kısaca onların kafası güzel, dinle sarhoş olmuşlar.

0|0
    0|0
    • Onlar dini bizden iyi yaşıyor onlardaki sıkıntı Tevrat'ın değişmiş olması bir de sapkınlık

• Aslında Sümer kökenli dinlerin tarihini araştırma cesaretini yakalayıp Sümer dinlerini araştırırsan bu saçmalıkların sadece 4000 yıl önceye dayanan uydurmalar olduğunu göreceksin, ama nerede sizde o cesaret? daha küçük yaşta sonsuz merhamet sahibi dediğiniz adamın sonsuz azabı ile korkutulmuşsunuz.
      Bende zamanında çok kuran kursuna gittim, çok din dersi aldım, kuranı defalarca okudum ve bu kitabın muhammed adındaki bedevinin eseri olduğuna karar verdim, eğer bu kitabı gerçekten tanrı yazmış olsaydı oraya evrenin sırlarını yazardı kimin kimi düzeceğini değil
      cf.kizlarsoruyor.com/.../...-943f-fd6de291af65.jpg

• Bu kitap muhammedin seks hayatını yönetir, işte kanıtı.. allah muhammede böyle bir ayet gönderiyor ama tabi bunu anlamak için beyin lazım :D siz hala kalp düşünme organıdır diyorsunuz :D

Eğer o sizi boşarsa, Rabbi ona, sizden daha hayırlı, müslüman, inanan, sebatla itaat eden, tövbe eden, ibadet eden, oruç tutan, dul ve bakire eşler verebilir. (Tahrim 5)

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Onlar duzenli nizamli terorist soy ulkeleride terorist ulkesi ordusu profesyonel teroristler onlardan her sey beklenir

0|0
    0|0
    • İsrail'in siyasi durumu farklı yönetim biçimi farklı ben içindeki yönetim sisteminden bahsediyorun

• Benim bildiğim kadarıyla malı ilk bulan meselesi deği bu durum şu anki ellerindeki Tevrat'a göre davud yıldızı meselesi Fırat ve Dicle'nin ardındaki yerin kimde olduğu önemli değil kendi hakları olduğuna inanıyorlar Haşa Allah o Toprakları yahudilere vermiş müslümanlar ise işgal ediyor düşüncesi

• Tabi o da var fakat asl olarak yahudi olmayan milletleri mutasyon sonucu insana benzemis hayvanlar olarak goruyorlar, onlarin şeriati da islam gibi zina yasak mindar et yasak tesettur zorunlu fakat yahudi olmayan kisi onlarin inancina gore insan olmadigi icin zina olmuyor yatabiliyorlar tesetturse sadece evli kadinlar uyguluyor

• İsrail'de şeriat yok Teokratik devlet var, Yahudilik dinine dayalı devlet var, bilip bilmeden burdan sallamayın.

0|0
    0|0
  • İsrail ve seriat

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...