Sevgiliniz facebook. sifrenizi istese veririmisiniz?

mesela kiz arakadasiniz veya erkek arkadasiniz fecebook sifrenizi istese veririmisiniz ama vermeden once mesaj lari silermisiniz. 😂

0|0
2737

En İyi Erkek Görüşü

• vereceksin akrdeim mecbur diyorum artık neden çünkü inan inasanoğlu çiğ süt emmiş seninle konuşur faceden başkasıy mesajlaşır aşk anlamında olmasada sırf hoşuna gittiği için bile mesajlaşır egosunu tatmin eder. facebook şifre vermesi hiç olmazsa karşındaki kişinin seni enayi yerine koymasına bir önlemdir bence

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• ya bakın gerçekten birisiyle ciddi düşünüyorsanız facebook sifresi falan mesele olmamalı hani bu tarz şeyleri istemeden yapmalı ki karşı tarafın güvenini kazanabilesin daha yaşınız küçük olduğu için bu tarz sorular soruyorsunuz ama eğer karşınızdaki şahsı günlük haftalık aylık biri değilde ömürlük biri olarak görüyorsanız o kişi sizin cüzdanınızdaki paraya kadar bilebilir bunda bir sakınca yoktur

0|0
    0|0
  • Once veririm iyice inceler snra azina tukururum ergenmiyiz biz diye

0|0
    0|0
  • Vermem öyle bir kez verdim sürekli sinir hastası oldum aklı olan vermez çünkü hiç bir kadına facebook şifresi verilmez

1|0
    0|0
    • neden herseyinizi orataya cikardigi icinmi

• bende oyle hareketler dokumden buluyorum. herseyi kavga cikariyorum😂

• benim kız arkadaşım olsan şifremi değiştirirdim işte bir daha da asla facebooku vermezdim

• mesajları tabiki temizlerim. sonucta geçmişte gelen mesajlar var. beni bile rahatsız edip geçmişe sürüklüyor :) temizleyip veririm.

0|0
    0|0
  • o kadar kişisel ve özel bilgilerime yalnızca eşim erişebilir. onun dışında flörtlerimin, sevgililerimin bunu istemeye hakkı yoktur alamaz efenim.

0|0
    0|0
  • vermem çok sevmiyorsam

0|0
    0|0
  • Vermem

0|0
    0|0
  • Veririm

0|0
    0|0
  • Verebilirim ama vermem, şımarıyor çünkü.

0|0
    0|0
  • Face yok ki

0|0
    0|0
  • veririm

0|0
    0|0
  • Silerim olmadi siteyi cokertirim 😒

0|0
    0|0
  • Özel hayat denen bir şey var vermem de istemem de guvenmiyorsa keyfi bilir. net

0|1
    0|0
  • vermem niye vereyim ki bana özel bir yer ben ona vermem bende istemem asla

0|0
    0|0
  • Facebook şifresi değil istesin kalbimi söküp vereyim :P

0|0
    0|0
  • Verdim yine olsa yine veririm vermeyenden şüphe ederim dakkasında ayrılırım

0|0
    0|0
  • Hayır sjs

0|0
    0|0
  • veririm verdim de yani :D

0|0
    0|0
  • Veririm isterse komple onun olsun onemsiz seyler icin huzurumu bozmam

0|0
    0|0
  • vermem.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 26

Yükleniyor...