Kötü yorum yazmakla elinize ne geçiyor?

Gerçekten bu kadar içi fesatlık, bu kadar terbiyesizlik olmaz. Bu nasıl beyindir bu nasıl konuşma tarzıdır. Nasılım paylaşıyorum ağzına geleni yazıyorlar. Öye salakların ağzının payını bir güzel veririm de neyse. Bakın iğrenç yorum yazınca akıllı gözükmüyosunuz. Fotoğraf paylaşana sadece iyi yorum yapılıyor, çünki beğenmediği birine yorum yapılmaz. Tamam kötü yazabilirsin, olmamış da yaza bilirsin ama ailenden aldığın terbiyeyi benim sayfama dökemezsin. Zaten her kes yorumuyla karakterini ortaya koyuyor

1|2
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• egolarını tatmin ediyo saçlarını sürüye sürüye götürecen böylelerini ibreti alem olsun diye hemde meydanda

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Heç esebini pozmaga deymez hansısa anormala göre... olar eledı düzelen zibilde deyiller

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben sadece nasılım kısmında beğenmediklerime yorum yapmıyorum kapatıyorum hemen. Eğer yorum getirebileceğim bir foto varsa yorumumu yaparım. Kız güzel değildir, erkek yakışıklı değildir ama kıyafeti ya da o an ortamda bulunan bişi hoşuma gitmiştir sadece onu yazarım.
    İkincisi kimseyi rencide etmem, kırmam. Çok nadir bunu yaparım o da salak soru sorup kaşınanları küçük düşürürüm. Tabi işlerine gelmez ve beni engelleyerek kaçarlar...

1|0
    0|0
  • İnternet yaygınlaşıp ergenlerin ve cahil takımının eline düşünce böyle oldu, netteki her şeyin içine itina ile ettiler

1|0
    0|0
  • Burası ari bir alan değil ki. Yani sokakta kim varsa okumuş, cahil, görgülü, görgüsüz, kibar, gıcık hepsinden örnekler var.

1|0
    0|0
  • Mutlu oluyoruz

0|0
    1|0
  • Kızma ya boşver, öyle tipler çok maalesef hepsine kendimizi üzersek ohooo işimiz var :D

1|0
    0|0
  • Ben herkese elimden geldiğince kibar davranmaya çalışıyorum :)

1|0
    0|0
  • Onlar reelde ezik tipler burada acısını çıkarıyorlar akıllarınca gül geç ajjsjsj

1|0
    0|0
  • +1
    Sonra işin yoksa salak la salak ol..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın.

1|0
    0|0
  • Sıkma canını

1|0
    0|0
  • Oran buran aciksa belki laf ediyolardir

0|0
    1|0
  • olay ne

0|0
    0|0
  • sapıkca sorulara sapıkca cevap veriliyor.

0|0
    1|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok haklısın. Eleştiri başka hakaret başka. Ve şunuda unutma güzellik göreceli bir kavramdır

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • Kötü yorum yapmıyorum. Sadece laf atanlara cevabını veriyorum çizgimi aşmadan :)

0|0
    0|0
  • Ben bazılarına yazıyorum. Adam nasılım diyo altına da yazmış kıskananlar çekemeyenler Kezbanlar kekolar yazmasın. Sanırsın dünya harikalarından biri her yerini açınca güzel olunmuyor bunu anlatmak için ona onun dilinde yorum yapıyorum haricinde kötü yorum yapmam

0|0
    0|0
  • kendilerini bir halt sanıyorlar birde sen yorum yaparsın yorumunun altına saçma sapan sözler..

1|0
    0|0
  • Katılıyorum

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • Seviyesizlik çok net.

1|0
    0|0
Yükleniyor...