Bir kız sevgilisinden iphone istermi ya :D?

Bizim arkadaşın sevgilisi iphone istemiş arkadaşta ucuza iphone araştırıyor şimdi zenginde değil ama normal mi istemesi?

0|0
22|7

En İyi Kız Görüşü

• Hiç normal değil. kullanıyo. sevgilsinin onu alamiycak durumu oldgnu biliyodur muhtemelen. bunu bile bile istiyorsa hem bencil hem dusuncesiz hem acgozlu hemm kullanio bir bayan olarak baya sert degerlndirdim ama uyuz oldm Şu an 😏😁almasn bnce arkdsin. sevgi paraylami olculuyo hyret bisey

0|0
    0|0
    • 3ay

haklısın tabiki arkadaşta iphone kullanıyor o yüzden mi istiyor acaba söylemedim de kız kullanıyor seni sonra ben suçlu oluyorum

• 3ay

Birak alsin ya suclumu ariomus bide. enayi kndi kullanio olsada kizin kocasimi sanki aynisini istio

En İyi Erkek Görüşü

• o olaydan sonra onunla çıkmaya devam ediyorsa, arkadaşından büyük çaplı bir zeka problemi olduğunun göstergesidir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Ben utançtan yerin dibine girerim milletle yüz kalmamış sanki mecbur ya almaya adam 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun ister ucuz telefon ister pahalı bir kız böyle bir şey istiyorsa uzak durmak lazım. Çocuk düşünür alır ona lafım yok da ne dengesiz kızlar var mk. Erkekleri yoluyorlar :D

0|0
    0|0
  • Bu neyin kafasıdır ya?

0|0
    0|0
  • İstediği anda ayrılınmalı, ne bim erkeksiniz ya nasıl yüz veriyosunuz şunlara. istiyosa babasından istesin ki ailesinden isteyemeyenler bile var, sevhiliden istemek nası bir yüzsüzlük.

0|0
    0|0
  • Öyle arkadaşa öyle sevgili müstahak.

0|0
    0|0
  • arsizligin takendisi suyumu dahi ödetmem bu millet cok yirtik :D

0|0
    0|0
  • bir tanıdık nişanlıyken telefon istedi evlenince neler ister diyekızı bıraktı :D

1|0
    0|0
  • evlenseler neler neler isticek acebaa

0|0
    0|0
  • Boyle kizlara deger veriyorsunuz ya harbiden garip.

0|0
    0|0
  • Yuhh ya o kiz hic iyi egitilmemis 😄

0|0
    0|0
  • Asla maddi birsey istemezdim ben

0|0
    0|0
  • hayır normal değil... DÜŞÜRMESİN KENDİSİNİ... ben yediklerimin bile hesabını ödetmiyorum ,, nerde kalmış bide telefon isticem ,, e yuh artık

0|0
    0|0
  • Yok evi üstüne yaptırsaymış fazla bence abartı ama kac yasında 25 yukarısıysa olabilir ama 18 19 yasındaysa fazla

0|0
    0|0
  • Rezillik ya bu ne düşmeyin abi bu kadar👎👎

0|0
    0|0
  • normal değil

0|0
    0|0
  • Bence istememeli ama istiyo işte ne biçim kız bunlar😑

0|0
    0|0
  • Neresi normal ya 😃😃

0|0
    0|0
  • Çıkarcıysa ister :D

0|0
    0|0
  • Böyle tiplerle sevgili olunmaz. Hepsi paragöz

0|0
    0|0
  • Kız bariz bir şekilde menfaatçi, koşarak uzaklaşsın arkadaşın..

0|0
    0|0
  • kız görmemiş heralde ayıp ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• istemez

0|0
    0|0
  • akıllı kızmıs : D

0|0
    0|0
  • Sevgilisi salaksa ister tabi niye istemesin

0|0
    0|0
  • Aç gözlü kızsa ister yüzsü ise zaten ister oda gitsin çakma iphone alsın 200 tl en fazla :D

0|0
    0|0
  • İstemez böylelerinden uzak durucaksın

0|0
    0|0
  • Değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...