Çılgın tavuklar oyununu ile para kazanmayı biliyor musunuz?

öncelikler herkese günaydın. ben böyle bir oyun buldum. oyun çok basit. aşagıda vereceğim linkten oyuna kayıt oluryorsunuz. kafa yoracak hiçbirşeyi yok zaten oyunun. günde iki 3 kere girseniz yetiyor farklı zaman aralıklarında. bu şekilde tavuk alıp yumurtalarını satıyorsunuz ve bu yumurtalar gerçek para olarak size geri dönüş yapıyor.

https://www.cilgintavuklar.com/kaydol.php?ref=165413

link buradadır.

Güncellemeler:
3ay güncelll
3ay güncellll

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Aklıma sebepsiz çılgın Eşekler geldi😶

0|0
    0|0
    • 3ay

:D aç izle

• 3ay

Sübyancı değilim😊

• 3ay

o zaman tam benliksin işte

En İyi Erkek Görüşü

• cok az para geliyor ama cok fazla para yatırman gerekiyor aslında bir başkasının parasını kazanıyorsun ne kadar cok üye sitenin daha saglam olmasını saglıyor aslında para kazandırmıyor bir baskasının parasıyla para kazanıyorsun burada parayı kazanan site oluyor

0|0
    0|0
    • 3ay

herzaman zaten site kazanır amaç sitenin kazandığı paradan sen de kazanabilmen ve uğraşırsan aylık 1500 lirayı rahat görürsün

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen yaptin mi kazandin mi

0|0
    0|0
    • 3ay

zaten kayıt linki benim referans linkim. kendi hesabımdan sizi davet ediyorum. bir ay dan sonra kazanmaya başlıyorsun. eğer dediğim gibi günde iki defa girerek. lütfen verdiğim link ile kayıt olun eğer olacaksanız. oynamayacaksanız bile en azından emeğime karşılık kayıt olun

• Bunu öğlene karşı biride paylaşmısti nasıl geri donuyo gerçekte bize o paralar?

0|0
    0|0
    • 3ay

linke tıkla oku 5 dk ni almaz emin ol

• Vgfhfg bilöiyom

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen misin bilmiyorum ama biri daha önce burada paylasmisti aksam bakiyim bende sen yapiyor musun peki ne kadar para kazandin

0|0
    0|0
    • 3ay

ben de yeni başladım youtube de videolarda var adamların ma lütfen benim verdiğim linkten kayıt olunuz

• 3ay

Bosuna ugrasma bundan bir sey cikmaz bir de yapicaksanda sakin birilerine referans olma eger referans olursan senin uzerinden para kazanir o yuzden referans olma bul

• Biliyorum da hava bu işler

0|0
    0|0
  • Referansı silip giriyorum 😂

0|0
    0|0
    • 3ay

canın sağolsun kardeş

• 3ay

oyuna yeni oyuncu getirdiğim için ben de kazanıyorum

• 3ay

21 referans sahibiyim ama pek bir şey vermiyor.

Yükleniyor...