Akrabalarim bana kötü davranıyor ne yapmam gerek?

Artık kötü etkileniyorum çok kötü durumdayım ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• asla ailene anlatma onlar seni iyice ikileme sokarlar. aslında net bir şekilde durumu dile getir çivi gibi. çarpıtmalarına izin verme o sırada ailene aktar. sen onları ezemezsin ama ailen yüz yüzeyken onlara gerekeni söyler daha etkili olur

1|0
    0|0
    • Babamın yanında asla asla yapmıyorlar annemin yaninda yapıyorlar oda bişey demiyor

• rica ederim :D iyi günler dilerim. Umarım sıkıntılarını Allah kökten yok eder dicem bu sefer dünyaya geldiğinin anlamı kalmaz :D Allah güzel bir sınavla imtihan etsin bizleri.

• Amin amin hepimizi :)

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl kötü davranıyolar ki?

1|0
    0|0
    • Tavır olarak

• Deniycem teşekkürler

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 15

• bunun tek yolu sen de kötü davranacaksın

1|0
    0|0
    • Ters tepme olmuyor malesef daha fazla devam ediyorlar

• başka türlü ustesınden gelemezsın

• Bendede ayni durum var peki sendeki sorun ne neden karisiyirlar sana

1|0
    0|0
  • Aşağıdaki yorum ve görüşler de saygımı bozmuyorum felan demişsin benide dedem sevmezdi 😂 saygıda hic kusurum olmamştır yurtdışından turkiyeye tatile geldiğinde gider elini felan operdim ama o beni sevmezdi 😂 bir sene adami siklemedim hic yanina gitmedin tesadufen yolda gördüm yönümü bile ona donmedim o baya bakti bana 😂😂 şimdi koçum evladimli konuşuyor 😂😂 deneye bilirsin insanlara iyilik yaramıyor mesafe yok saygıyı bozmadan laf sok

0|0
    0|0
    • Vay be iyiymiş 😂 bunu bende deniycem kesinlikle 😅

• Öyle yani Şu an almanyadan gelen hiçbir akrabamkn ynüna gitmedim hepsini bize geldiklerinde gördüm oda çok oturmadım dışarı cıktım 😂😂 fazlamı abartıyim diye düşünüyom bazen 😂

• Bence en iyisi. Benim dustugum duruma düşmekten iyidir

• ne yönden kötü davranıyor

1|0
    0|0
    • Tabir

• Peki teşekkürler

• rica ederim başka sorun olursa yardımcı olurum

• takma kafana saygı duyana saygı duy duymayana sende saygı duyma.

1|0
    0|0
    • Sonra kendimi kötü hissediyorum

• Herşeyi zorlastiriyorlar bu umursamamayi deniycem çok teşekkür ederim

• ne demek datlum hani benim artum:))

• Akrabayı akrep soksun 😁 Hiç takma insanlar kendine yakışanı yaparlar sende kendine yakışanı yap

1|0
    0|0
  • sadece tavır olarak mı yoksa fiziksel şiddet de var mı?

0|0
    0|0
    • Tavır

• duruma göre yoksayma, geçiştirme, kabul eder görünme gibi tercihlerle ince diplomasi uygulamanız gerek ama bu da dile kolay birşey tabi Allah yardımcınız olsun...

• Tesekurler hepimize

• Nasıl

1|0
    0|0
    • Laf sokuyorlar , fikirlerimi onemsemiyolar , iyi bişey olduğunda kötü davranıyorlar , fikirlerime doğru olduğunu bildikleri halde karşı çıkıyorlar arkamızdan konuşuyorlar ve samimi olmadığımız insanların yanında asagiliyorlar

• Deniycem teşekkürler

• Rica ederim

• Görüşme

0|0
    0|0
    • Mutlaka görüştüğümüz yer oluyor kaçınılmaz bir şey

• Zekamizi mesela , yaptığımız şeyleri , gittiğimiz yerleri halbuki o kadar abartılacak bişey yok asosyal bile sayılırız. Sonra insanların bize saygı ve sevgi duymasını kıskanıyorlar. Annemin arkadaş ilişkilerini kıskanıyorlar. Ya hatta hatta babamın bakımlı biri olması bile kiskaniliyor. Tabi bu kiskanimlarin sonucunda sürekli bize bir laf sokma çabası ciddiye almama çabası falan. Ama işleri düşünce kuyruk oluyorlar

• Tek çare onları umursamamak fazla samimi olmamak

• Ne gibi?

0|0
    0|0
  • neden kötü davranıyorlar annem ve babam la olan ilişkin nasıl

0|0
    0|0
    • Annemin yaninda yapıyorlar babamın yanında böyle birşey yok

• ozaman sessiz kal ve umursama sessizlik insanları daha çok çileden çıkarır

• Tamam deniycem teşekkür ederim

• sende onlara kötü davran

0|0
    0|0
    • Iyice siddetleniyorlar iyice kalbim kırılıyor

• Kötü davran.

0|0
    0|0
    • Nasıl mesela

• Tek kelime ettiklerine bin pişman ettir. Güvenlerini sars. Hainlik yap. Kırılacakları noktalarını biliyorsan üstüne basa basa yüzlerine karşı gülerek söyle. Herkesin içindeyken daha sık yap. Sırlarını biliyorsan , kimi daha fazla etkiliyorsa çevresinde onlara açıkla. Ne tepki verirlerse versinler taviz verme. Dik duruşun olsun.

• Ben bunları yaparsam annem evden atar

• hiç akrabam yok yalnız yasıyorum keske olsa da kötü davransalar

0|0
    0|0
    • Bilseydin o acıyı keşke.

• Akrabayla alakası var yani

• burda anlatmam

• çok mu güzelsin kıskanıyor olabilirler

0|0
    0|0
    • Artık degilim kendimi kötü hissettirdikce kötü oldum

• annen baban mı yok hydır

• Var ama onların yanında yapmıyorlar sadece annemin yanında yapiyolar o da bişey demiyo

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen de onlara kötü davran, laf sok görüşme

1|0
    0|0
  • Akrabalarin cani cehenneme. Noye gorusuyorsun ki

0|0
    0|0
    • Mutlaka görüşüyoruz ışte

• Mutlakasi yok valla. Beni istemedigim biriyle kralı gelse gorusturemez. Cikmam gerekirse odamdan

• Mutlaka derken karşılaşıyoruz

• hadi ordan et👍

0|0
    0|0
  • görüşme onlarla

0|0
    0|0
    • Mutlaka görüştüğümüz yer oluyor kacinilmaz birşey

• bak canım benimde var sevmediğim akrabam ama niye kendime eziyet edim ki dimi mesafe koy çok aynı ortamlarda durma

• Tamam bunu deniycem teşekkür ederim umarım ise yarar

• Düzelir be kanka.

0|0
    0|0
    • 18 sene düzelmesi bunun anneme karşı yapılan öncesi de var şimdi mi düzelecek

Yükleniyor...