Gönül almayı bilir misiniz? Gönül almayı bilir misiniz?

Kırdığınız bir kişinin gönlünü alabilmek için kendi geliştirdiğiniz bir taktik var mı mesela? :D

0|0
25|3

En İyi Kız Görüşü

• Karsı atqga geciyorum sjsjsjsj sen beni daha cok kırdın diyip duygu sömürüsü sonra onun senin gonlunu almaya calısması 😏

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• önceleri çok kırıcı olurdum, sonra gider özür dilerdim. şöyle bir düşündüm o kadar insan benim gönlümü kırdı gelip özür dilemedi, bende ondan sonra özür dilememeye başladım.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• bazen bu konuda çok odun oluyorum dilim kilitleniyo sanki ama içimden geldiği zaman çok güzel gönül alabilirim

0|1
    0|0
  • önce biraz surat düşür azcık şaşkın ve üzgün ifade sessizlik hafif boyun eğip dudak bükme tamamdır :D

0|1
    0|0
  • Hiç beceremiyorum sanırım

0|1
    0|0
  • Çok güzel alırım gönlünüzü.

0|2
    0|0
  • Çocukken gider bir tane çilekli dondurma alır barışırdm :) ama artk öyle degil tatlı dil biraz güler yüz mantıklı konusmayla halledilebilir

0|1
    0|0
  • Bütün maymunluk sebeklik bende 😌😌😚😂😂

1|1
    0|0
  • biirim tabi. kirdiysam almasini da bilirm.. o an durumu duzeltmek icin konusmam bile yetiyor..

1|1
    0|0
  • Alırım 😍

0|1
    0|0
  • Kalp kırmamaya çok özen gösteririm, kırdıysam vardır bir bildiğim gönül almakla uğraşmam.

1|1
    0|0
  • Bildiğimi düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Gönül almayı hiç beceremem öyle süslü püslü cümleler falan hiç yapamam çıkarım karşısına benim için nekadar değerli olduğunu anlatırım özür dilerim okadar😂

0|1
    0|0
  • Çok uğrşmammgenelde çünkü ben kırılıncada affedemem elimde değil

0|1
    0|0
  • Öncelikle çabuk davranmam beklerim sonra cesaret gelirse giderim beni dinler misin derim özür dilerim genellikle işe yarar

1|1
    0|0
  • Bilirim

0|1
    0|0
  • Bilirim

0|1
    0|0
  • Sarılırım hediye alırım

0|1
    0|0
  • Bilirim

0|1
    0|0
  • Taktigim yok ama alabiliyorum

0|1
    0|0
  • Eğer o gonlu kıran bensem ewet

0|1
    0|0
  • Evet ınunla ilgilenmek ve öpmek

0|1
    0|0
  • Yok malesef bir iki deniyorum olmuyosa hak ettim ben bunu deyip çekiliyorum :D

0|1
    0|0
  • Her türlü soytariligi yaparim:D

0|1
    0|0
  • şeytan tüyü vardır bende alırım

0|1
    0|0
  • Acayip gönül alabiliyorum. Bu da ayrı bir yetenek mi anlam veremesem de. Çok iyi gönül alıyorum yani

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...