Evlenmek için sebep aradım ama bulamadım. Var mı mantıklı bir neden?

Evde yemek yapan biri olsun diye evlensem mantıklı olmaz. Çünkü evlenmesem zaten kazandığım paralarla lokantalarda en kral yemekleri yiyebilirim.

Evi silip süpüren biri olsun diye evlensem yine mantıklı olmaz. Çünkü tek başıma evi çok kirletmem zaten, kirlense bile ellerim ayaklarım tutuyor ben temizlerim.

İnsan soyunun devam etmesi için evlensem yine mantıklı olmaz. Çünkü insan soyu aldı başını gidiyor. Bana ihtiyaçları yok.

Çocuğum olsun diye evlensem yine mantıklı olmaz. Çünkü çocuk tam bir beladır.

Ayrıca evde her işine karışan bir kadın olacak, onu al bunu al diye sana emirler veren. Sürekli fino köpeği gibi onu dolaştırmanı isteyen biri. Evlilikte kendine ayıracak zamanı bile bulamazsın çünkü kadın sürekli ilgi ister. Ohooo kim uğraşacak. Evlenmek için mantıklı bir sebep var mı Allah'ınızı severseniz?

• Katılıyorum sana
    43% (6)50% (4)45% (10)Oy Ver
  • Katılmıyorum.
    57% (8)50% (4)55% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Güzel bir dostluk, hayat arkadaşlığı, paylaşmak için evlenilir yoksa, öbür şeyleri insanın kendiside yapar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen kensine eş degul hizmetçi arıyon kardeş hatayı en başta orada yapıyon

0|0
    0|1
  • Hem yalnizliktan kurtuluyorsun hem de istedigin zaman seks yapma durumun var

1|0
    0|0
    • 3ay

istediğim zaman yaparım hayallerine girme bence. o istediği zaman yaparsınız ve büyük ihtimalle sürekli başı ağrır.

• 3ay

Yine kabul...

Hergün elimi şapacagima 3 günde 1 karimla yaparim ona da raziyim

• Ilk defa benim gibi düşünen bunada çok iyi ifade eden biri çıktı helal kardeşim

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim de aklım başıma sonradan geldi. Allah'tan evlenmemişim yoksa huzur diye bir şeyi hayatım boyunca bir daha bulamazdım

Yükleniyor...