Derdimi size anlatsam dinlermisiniz?

19 yasimdayim ailemle kaliyorum maddi imkanim yok annem işsizligimi basima kakmaya basladi ben de iş aramaya karar verdim kendime güvenim yok becereksiz dediler hep bana asaladilar beni gerek ailem gerek akrabalarim gerek arkadaşlarım benden iyi saygılı bor genç olmamı bekliyorlar nasıl olayım bu evden kurtulmak istiyorum. . .

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle insanların seni nasıl görmek istemeleriyle ilgilenme. Kendin gibi ol. Evden kurtulmayada hemen çalışma yağmurdan kaçerken doluya tutunursun kendine güven ve bir iş bul maddi imkanını ele geçirince işine yakın ayrı bir eve çıkarsın daha sonradan

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• calisicam diye kendini sartlandirirsan yaparsin zaten bunu milletin akliyla yapmaya gerek yok yardim ama cozum sensin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Iş bul. Ise gidip gelirken de psikolojik destek al. Ozguvenin yetine gelsin biraz kendine gel. Sonra ayti eve cik

0|1
    0|0
  • Sana beceriksiz diyenler ne halt yiyo acaba şuan? Altta kalma sakın ağırlığını koy. Sen izin verdikçe devam edecekler. Sende sesini çıkar bir sure sonra susacaklardır

0|1
    0|0
    • 3ay

Bagirdim zaten cunku medeni olarak anlasamiyoruz ben insan gibi konusunca anlasilmiyorum anlayanım yok derdimi de insanlara anlatmiyorum ki aciz görmesinler diye buraya anlattım çok teşekkür ederim.☺

• 3ay

Rica ederim ne demek 😊 çok iyi yapmışsın aynen devam. Kendini ezdirme hiçbir zaman tam bir erkek gibi davran yüz verme

• 3ay

☺☺☺

• Keşke okuyup baska şehre gitseydin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• umursama onları

0|1
    0|0
Yükleniyor...