Herkese +1. Onunla başa çıkamıyorum. Onunla nasıl başa çıkabilirim? Ve sizce gitmeli miyim?

Eltimden bahsediyorum. Ondan nefret ediyorum. Çünkü o, tam bir şeytan. Beni rezil etmeye, dışlamaya çalışıyor. Sürekli laf sokuyor. Maalesef aynı ortamda bulunmak zorundayım onunla. Çocuğunun doğum günü olacak. Sizce gideyim mi? Kendisi doğum günlerine katılıyor ve 5-10 tl'lik hediyeler alıyor. Öyle bencil, pinti, çirkef birisi işte. Ailemizde hiçkimse sevmez onu.

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Gitme işe yaramaz öyle kişiler gitmeyince sevmedigini anlar oda gelmez sende gitmezsin be mutlu son bidaha görmessin 😇😇😇

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• gidiceksin hareketlerinle alttan alttan sinirini bozucaksın dogum gününde kusur bul o olmamıs bu olmamıs diye fena ol kurnaz ol. d pahalı hediye al ay benden bu gelsin ucuz alamadım bünye kabul etmedi de laf sok. d yerin dibine girsn. d yani anlaycagın ip senin elinde olsun bacım :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Onun sana yaptığı muamelenin aynısını yap yapamam diyorsan konuyu kocana veyatta aile büyüklerine aç 🤔

1|0
    0|0
  • mesafeli davran

1|0
    0|0
  • Bence git. Aynı değer oyuncakla git. O konuşdukca inadına kahkaha at. gıcık olur. yüzünü asarsan sevinir datlum:))

1|0
    0|0
  • Uzak dur , mesafeni koru bence

1|0
    0|0
  • Tam eltiymis sen onun gibi olma boşver kin tutmak sana fayda sağlamaz

1|0
    0|0
  • Abi o kim?

1|0
    0|0
    • 3ay

Detay kısmını okusaydın kimden bahsettiğimi anlardın. :) Eltimden bahsediyorum.

• 3ay

5-10 tllik hediye aldı diye mi tüm bunlar :D bazı kızlar tamamen paraya tapıyor artık :D zengin koca bul geçer :D

• Bırak gitsin

1|0
    0|0
  • Boş ver gitme gitmeki tepkili olduğunu anlasın

1|0
    0|0
  • Gitmelisin

1|0
    0|0
  • Dik dur eğilme...

1|0
    0|0
  • İyi davranmaya çalış mesela sen onun çocuğuna pahalı bir hediye al. Onu önemse belki sana ısınır.

1|0
    0|0
  • biraz sabır ve anlayış.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Iliskini kes sende. Gorusmek zorundayim diye birsey yok arkadasim. Kimse kimseyle gorusmeye mecbur degildir

1|0
    0|0
  • Git hediyeni ver işim var ayaküstü uğradım diyerek ortamdan uzaklaş. Taviz verme samimi olma fazla muhabbet edip gülümseme. Ne olduğunu sorarsa sürekli canım sıkkın diyerek geçiştir bir süre sonra sormayı da bırakır

1|0
    0|0
  • O sana kotuluk veriyorsa sen ona iyilik ver... iyilik kotulukten her zaman ustun gelir senin takmadigini gorunce bir zaman sonra birakir bunlari... azcikta disini goster ki korkak zannetmesin seni

1|0
    0|0
  • Sende aynılarını ona yap derdim de büyüklük sende kalsın gitme bence

1|0
    0|0
  • Hiç takma sana bir şey deyince Gül geç
    Hediye olarak ta kaliteli bir şey al bence kendi kaliteni ortaya koy

1|0
    0|0
  • Sana deger vermeyene sen de deger verme bosver

1|0
    0|0
  • bence git iyi gözükürsün herkesin gözünde

1|0
    0|0
    • 3ay

Ama o, kızının mevlüdünde altın takmadım diye rezil etti beni. Halbuki kendisi diğer eltilerimin çocuklarının doğum günlerine katılır,5-10tl'lik hediyeler alır. Misafir olarak gideriz evine, önümüze nescafe, eti puf koyar. O kadar pinti birisi yani. Ayrıca benim kardeşimin düğününe de gelmemiştir.

• 3ay

teşekkür ederim

• 3ay

önemli değil

Yükleniyor...