'Koca tecavüzü' Siz ne düşüyorsunuz?

'Koca tecavüzü' Siz ne düşüyorsunuz?

Bunu haklara ihlal sayarak şikayet ve dava yolu açılabiliyor. Peki cimri bir kocanın eşine para vermemesi halinde kadın kocasının cebinden gizlice para alması ev ihtiyaçları için bile olsa hak ihlali sayılır (bunu yapan çok kadın var ama iyi niyetliler özellikle kocası cimri pinti olanlar) Ve koca karısını hırsızlıkla şikayet etse ve dava yolu da açılsa hoş olur mu? Ya da bana ait olan bir araba, ben uyurken eşim alsa annesine gitse ve ben bunu uyanınca anlasam yani eşimin aldığını. Çalıntı araç ihbarı yapsam hoş olur mu? Bana çok saçma geliyor sizin düşünceleriniz neler?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar evlilik olursa olsun o bir bedene ait senin verdiğin örnekler maddi ve ucu açık örnekler ama diğeri ruh sağlığı bozulan var bu yüzden düşünsene seni aldatıyor fiziksel şiddet uyguluyor evine bakmıyor ve dha birçok şey ama iş ilişkiye gelince bu benim doğal hakkım diyor. Kim verdi bu hakkı kadın isterse böyle birşey olur bunun benim demek ile bir alakası yok

0|0
    0|0
    • 3ay

Kişinin bedenine zarar verince de suçtur, malına zarar verince de suç. İkisi de hak ihlalidir onu bir anlıyalım önce. Ayrıca erkek eve bakmıyor ne demek? Erkeğin görevi mi bu? Madem erkeğin görevi o zaman eşitlik denen bişey yok haksız mıyım? Erkek kadar kadın da eve bakmak zorundadır tek tarafın sorumluluğu değildir

• 3ay

Aynı şeylerden bahsediyoruz aslında. Haa biz demedik ki kadını zincirlerle başlasın gece gündüz dövsün işkence etsin ilişkiye girsin sırf evli diye erkeğin buna hakkı olsun demedik. Durum bu veya buna benzerse zaten en kötü şekilde rezil olsun cezalandırılsın. Benim demek istediğim evlilikte ilişkiye girilecek ama kadının rızası o an için yok ama yinede ilişki gerçekleşti şiddette olmadan diyelim. Sadece bu durum bence tecavüz değildir. Bunun ilersi varsa o başka. Benim ne demek istediğimi anladın mı

• 3ay

Anlıyorum seni ama benim düşünce yapıma uymuyor daha da uzatmak istemiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• birader sen evlilik olayını çok yanlış anlamışsın... yasal olarak beraber yaşamak ve toplumun ahlaki değerleri açısından evleniyorsun... yoksa manavdan domates almıyorsun yani... ya da dediğin gibi, araba, para vs. gibi senin malın olmuyor evlendiğin kişi...
    o yüzden de, nasıl olsa evlendim, benim malım değil mi, döverim de, severim de, severim de mantığı çok yanlış... yazık böyle düşünen insanların hala var olduğunu bilmek, çok utanç verici..
    umarım en kısa zamanda zihniyetini değiştirirsin... şimdiden acıyorum seninle evlenen ya da evlenecek olan kadına...

1|1
    0|0
    • 3ay

Şiddet olayından bahseden mi oldu arkadaş. Sadece evlilikte tecavüz biraz saçma o kadar. Şimdi sen bu yorumunla kadınlara şirin görünmeye çalışmışın belki başarırsın bol şans

Kızlar Ne Diyor 2

• evli olsan da olmasan da tecavüz tecavüzdür yobaz mısın nesin

0|0
    0|2
    • 3ay

Karımla ilişki yaşıyamıyorum diye başkasının karısıyla sokakta öpüşüp elleşsem, gece kluplerinde içkinin dibine vurup soluğu otelde alsam çağdaş olurdum dimi :DDD Size göre herşey yobazlık ama avrupanın tüm çirkinliklerine çağdaşlık dersiniz

• 3ay

Yasa işliyor veya işlemiyor neyse yasayı bir kenara bırakalım bundan çıkar sağlıycak binlerce kadın var şimdiye kadar tecavüz suçlamasının ardında başka şeylerin olduğu haberini binlerce kez gördük zaten onuda bir kenara bırakalım.
      Koca karı arasında bir anlaşmazlık varsa boşanmak en iyi yoldur. Her iki tarafta birbirini suçlamamalı.

• 3ay

olay şu bu ülkede herşeyden çıkar sağlayan insanlar mevcutken neden illa kadına şiddet ve taciz konusu bu kadar batıyor sana

• parayı veya arabayı aldığın için kocanın ruh sağlığı bozuluyor mu bay yobaz?

0|1
    0|0
    • 3ay

Evet bozuluyor var mı bayan çok bilmiş. Kimin neye değer verip ne durumda ruh sağlığının bozulacağına sen karar veriyorsan o başka tabii

• 3ay

Ben örnek verdim sadece ayrıca hak haktır arkadaş. Koca karısıyla zorla ilişkiye girmiş bunun adı da tecavüz olmuş sapkın olan bu düşünce.
      Koca karısını hırsızlıkla suçlasa hoş olur mu? olmaz dimi suçlayacağına boşasın millete rezi etmesin sicilini bozmasın kadının.
      Aynı şekilde kadında suçlamasın boşasın o da rezil etmesin bu kadar basit

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence o kadın, adamın yemeğine siyanur atsın. Veya sigarasına sürsün. Böylece ondan kurtulabilir. Ama iz bırakmasın 🙂 mesela yemeği dışardan söylesin. Siyanur sürülmüş bir paket sigarayı ona buldursun. Beleş sigara deyip, keyifli keyifli gebersin.

Kız vermiyorsa. Mahkemeye verirsin, boşanma davası açarsın. Mahkeme de seni haklı bulur ve boşanırsınız. İşte bu kadar. Tecavüz edemezsin.

0|0
    0|0
  • Hocam bak. Karısına tecavüz olayı şöyle;

Kadın artık adamdan nefret eder boyuta gelmiş. Çünkü adam karısına "kadın" gibi davranmıyor. İhtiyaçlarına cevap vermiyor. Sürekli kavga gürültü ve nihayetinde kadının cinsel istek diye bir olayı kalmıyor. Islanmıyor anlayacağın.

Öküz olan erkek de direk çiftleşme amaçlı kadına saldırıyor. Kadın kuru iken yaptığı bu gaddarca eylemde ön sevişme nin esamesi bile okunmuyor. Dolayısı ile kadın acı çekiyor. Sonuçta bu bir tecavüz oluyor.

Bu eylemler sürekli devam ediyor ve kadın cinsellikten nefret eder bir hale geliyor. Erkek ise doyumsuz ve izlediği abuk sabuk filmlerdeki sahneleri kadın üstünde uygulamaya başlıyor. Netice itibariyle bağırsağı anüsünden dışarı çıkan kadınlar bile oluyor...

/Tamamen gerçek olaylardır./

Sorarım sana.. Bu TECAVÜZ değil mi?

0|1
    0|0
  • Zorlama ile yapılan her şey suçtur. Kimse değerinin üzerinde bedensel tahakküm kuramaz. Ve eş cebinden habersizce alınan değerli şeyler de hırsızlığa girer.

0|0
    0|0
  • Dünyada kaç erkek çıkar acaba, seninle seks için evlenmeyeceğim, evliliğimiz duygusal olsun diyen baynala evlenecek. Kadınlar şunu anlamıyor, bir erkek seks yapmaz ise beynine vurur. Kadınalr aylarca yapmasa durur ama erkekler duramaz. O organ mutlaka kalktımı bir yere girmeli. Adam kendine sokacak hali yok. Adam isteyince vemreyecekse neden evlniyor, vibrator alsın ozaman.

0|0
    0|0
  • çok sıkıntılı mevzular

0|0
    0|0
  • Evliler sonucta

0|0
    0|1
  • erkegin hakkidir cinsel iliski. kadinda buna uymali

0|0
    0|1
  • ökuzlerle vlenmesin bayanlar .