Çok mu derdiniz var? Sevgilin terk edip ağlıyor musun? E! En ufak şeyde mutlu olan Mülteciler ne yapsın?

Batman da çekildi bu görüntü. sokak ortasına serdikleri halının üzerine oturuyor ve beyaz eşya dükkanının vitrininde yer alan televizyonu izliyor.

Belki de birçoğu bu imkâna ulaşmak büyük zorluk çekiyor ya da ulaşamıyor.

Sence kim sukretmëliÇok mu derdiniz var? Sevgilin terk edip ağlıyor musun? E! En ufak şeyde mutlu olan Mülteciler ne yapsın?

3|2
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Simdi gelir kacmasaydilar ve bunlar zamaninda bizi sattilar diyenler. Allah bu cocuklara güzel gelecek nasip etsin.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette bunda düşünenler için ibretler vardır..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 10

• Tespit çok doğru fakat insan oğlu böyle şeyleri es geçmeye programlı. Şu başlığa giren bir kişinin başlıktan çıktıktan sonra unutma süresi 5 dk maksimum. İnsani birşey yani. Çoğumuz yolda kötü bir trafik kazası gördüğümüz zaman bir süre frene basarak gideriz hızımızı düşürürüz ve bunu farketmeden yaparız. Sonra bir an gelir unutur gaza basarız yine acele ederiz. Bana kalırsa insan şükretmeli.. Kendi derdine de üzülmeli, hayatın gerçeklerine de üzülmeli. Bu insanlara üzülmekten çok şu fotoğrafı gerçek hayatta gördüğümüzde neler yaptığımız önemli olan. Bu fotoğrafı gören bir insan maddi imkanı varsa yardım ediyormu? Maddi imkanı yoksa elden gelen birşey yoksa gidip en azından bir gülümseyebilmek o çocuklardan birinin kafasını okşamak bile birşey bence...

0|1
    0|0
  • İnsan, kendinden iyiye bakıp şekvaya değil; kendinden kötüye bakıp şükretmekle mükelleftir..

#Vesselam

0|1
    0|0
  • Halimize şükretmemiz lazım.

0|1
    0|0
  • Hepimizin sınavı ayrı.
    Soruya çocuk başlayıp tekil devam etmeyeydin iyiydi:)

0|1
    0|0
  • Cocuklara can feda.. her sey onlarin hakki.. ama yetiskin multecilerin yaptiklari pislikleti de gorunce. mmulteci denilince kani cekiliyor insanin..

0|0
    0|0
  • Herkesin hayali kendine diyenlerdenim derdim bana yeter empati yapmayı sevmem

0|1
    0|0
  • Kalisin valla derdim var diye streese girdim halimize sukretmek lazim

0|1
    1|0
  • Haklisin

0|0
    0|0
  • Herkes şükretmeli. Ayrım yapılamaz. Neyin kimde nasıl can yaktığını bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • Allah tüm kullarına çektirmesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...