Kızlar, aile baskısı ile türban?

aile baskısından dolayı türban takmak zorunda kalan, kendisine kalsa aslında takmayacak olan var mı

0|0

En İyi Kız Görüşü

• onlar başı kapalı olup alta dar Pantalon giyen kişiler disardAnda anlayabiliriz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Oylesi cok var ama ben onlardan degilim cok sukur:)

0|1
    0|0
  • Yok yok

0|0
    0|0
  • Özgürlüğünü kisitliyorlar insanlarin

0|0
    0|0
    • kesinlikle öyle. zorlmak neden türban takması gerektiği yönünde açıklamalar yapsa belkide kendi isteğiyle takacak

• Hayir bide sanki sirat koprusunden hep beraber gececegiz ne bu tooplumdaki olay swn bana anlatırsin benimde aklim eriyor swn ustune duseni yaptin gunahiyla sevabiyla benim gerisi sadece bu degil ki disarda bakiyosun turbanli kiz neler neler yapıyor tasiyamayack insana mameviyat yuklemek nedir

• Ailem baskı yapmadı. Ben kendim isteyerek, severek girdim tesettüre.

0|0
    0|0
  • Bu konuda rahatım, hatta ailem karşı bile diyebilirim 😌

0|0
    0|0
  • Ailemde istedi bende😊😊☺

0|0
    0|0
    • kapandınmı

• ama aile baskısı varsa kafasını kapatıp başka yeri açarak kapandığını sanan insanlar var çünki kapanmak istmeiyor anlatabiliyormuyum

• Anliyorum. evet cevremde oyle insanlar var aile zoruyla kapananlar hatta pantolon giymek bile yasak ama baska yer acmak felan oyle diyiller. en azindan benim tanidiklarim oyle

• Allahtan öyle bir ailem yok 😐

0|0
    0|0
    • çok haklısın çünki muhtemelen çok kötü sıkıcı bir hayat olurdu. ama öyle insanlar genelde dışarda atıveriyor türbanı

Yükleniyor...