Bu hayatta en sevmediğiniz kişiler kimler? Babanızı seviyor musunuz? Ben kendime nasıl bir yol çizmeliyim sizce? Detay?

Ben bu hayatta en çok babamı sevmiyorum. Sonra kürytlerı sevmem. Fethullahın ettiği bedduaynın 10000 mislisini ben babama ediyorum hemde kalpten canı gönülden geceleri bile. Annem bundan 5 sene önce ayrıldı. Ben annemle anneannemin evinde yaşıyorum. Bunun oturduğu ev adananın en güzel yerinde semtinde. Bana 5 seneden beri bir tane faydası olmadı. Bana 5 senede toplam 600 lira bile vermemiştir. Dedemin maaşıyla geçinen, iki üç tane doblosu olan onları kiraya veren azıcıkta borsası olan yobybaz bir adam bu. sözde muhafazakar bu. kafası estiğinde namazda kılar. Bu adam zaten beni dinden soğuttu. Zaten islam dinide çok hoşuma gitymiyor. Daha iki üç gün önce bunun yanına gittim. Bir tane eve solcu orysp benim yaşımda kız getirmiş onun fotoğraflarını bana gösteriyor. Kıza araba sürdürmüş fotoları gösteriyor. Bu yaptığına karşı ondan kuvvetli bir intykam alacam. soyadımı değiştirecem. düğünüme vb onu çağırmayacam konuşmayacam onla bir ömür. Bana fotoları gösterirken hava atıyor, gıcıklık verdi. Ama bende bunu zamanında mahkemelerde iyi terbiye ettim annemi tuttum şahitlik yaptım. Bu adamdan dolayı ve annemin akrabaları yüzünden okuyamadım. Halbuki çok zeki kurt gibi bir insanım. 86 gram altınım var. Okuyamadığım için işim yok. Karşıma güzel işte çıkmadı. Öyle sıradan işlerede gidemem ben. Sizce ben ne yapayım yaa? köhneymiş bir ev. haftalık 50 lirayla geçiniyom. Tatsız tuzsuz bir hayatım var. bana bu adamın ve annemin akrabalarının yaptığını akp fethullahçılara yapmadı. fetocularda Atatürkçü askerlere yapmadı. d. d. d. d. d.

• SEVMİYORUM BABAMI
    40% (6)33% (2)38% (8)Oy Ver
  • SEVİYORUM BABAMI
    60% (9)67% (4)62% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Bu yobbz sanıyorki beni görmek için yanıma geliyor. halbuki ben evde sıkıldığım için vakit geçsin diye bunun yanına gidiyorum. ben yemeyi içmeyi seven bir insanım. gezmekten ziyade yememe bakarım. midem benim başkentimdir d. d. d.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ilginc

Yaş kaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah sana sabr versin 🙏🏻

0|1
    0|0
    • 3ay

neden. bu arada şu yazdığın yorum benim neden kendimden 5,6,7 yaş büyük bir kızla kadınla evlenmek istememin haklılığını ortaya koydu. teşekkür ederim iyi dileğin için olgun düşünceli melek. hep yüzün güler umarım

• 3ay

Teşekkür ederim, cümlemizin yüzü güler Inşallah

• Yat zıbar mk ergeni

0|0
    0|1
  • Seviyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• B dedim ama sevdiklerim yoklar artık..

0|0
    0|0
Yükleniyor...