Fazla kibar ve kendi sıçtıkları bokun lavanta olduklarını sanan insanlardan sizde tiksiniyor musunuz?

Hani kendisine illa hanım efendi veya beyfendi gibi hitap edilircesine davranan düz konuşunca "Ahhh bune" Gibisinden tiriplere giren ve en iyi en düzgününü kendisinin yaptığını sanan imla kuralarına sürekli takılan ve sizli bizli konuşmaya özen gösterip ayrı dünyada yaşıyan gıcık arkadaşlara sizde kıl olmuyor musunuz sanki biraz daha kibar ve soğuk konuştukları için başka bir boyuta olduklarını sanıyor arkadaşlar.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Of evet ya tiksiniyorum boyle insanlardan. Etrafimda var oyle tipler gercekten tahammul edemiyorum. Sanki kız pembe s. çıyor

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Siz biz bende derim ama yani o kadar değil :) OLUYORUZ

0|0
    0|0
  • tiksinmek ne kelime tam anlamıyla iğrençler bide şu ağzında sakızı geveliyerek konuşanlar yok mu. Tam dayaklık değilmi ama

0|0
    0|0
  • Yapmcık bir kibarliksa itici durur

0|0
    0|0
  • ıy en nefret ettiğimmmm!! Ama onları gıcık etmeye bayılıyorum çıldırıyorlar :D :D

0|0
    0|0
  • Aynen de kim kızdırdı seni bu kadar

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne biliyim ya o tiplerden biri işte bir soru sormuş cevaplıyımı gibisinde bir cevap verdim "Bu yazımla vermesen de olur teşekkürler" Diyip sinir eti beni

• 3ay

Bsver iti

Erkekler Ne Diyor 1

• düzgün yaz diye yazan bir kıza adam gibi yazıp cevap vermemesi çok ironi

0|0
    0|0
    • 3ay

Yazdığım şey buydu bilader "Sana genel bir cevap veriyimi" Bunda her hangi bir yanlışlık göremiyorum ben

Yükleniyor...