En yakın kız arkadaşım kardeşim dediğim kişi dusmanimla barisip bana yalan söyledi sizce nasıl yazmışım üzülür mü?

Bu arada noktali kisimlarda isimler vardi. Bu mesaji yazdim>>>Ben sacmalamiyorum... ben seni yeri geldi... dan önce tuttum her derdini dinledim düşmanlarına ortak oldum tüm arkadaşlarımdan vazgeçtim seninle...'yı seçtim. Sen bana diyorsun ki çok degerlisin karşında senin için ağladım söyle ne anlamı kaldı? Benim yanımda o kıza... senden daha değerli onu tercih ediyorum dedin de ne değişti? Düşün ben sana söz verdim bize geliyorsun internetimi açıyorum...'ten mesaj geliyor bana Nabiyosun
? Ben sana konuşmuyorum onunla diyorum yanında cevap veriyorum. Sonra bir bakıyorsun her yerden takiplesiyoruz ama sen ayakta uyutulmussun ama en yakınız ya kardeşiz SÖZDE. Hala konuşuyorsunuz biliyorum o an engelleyip bana mesaj atsan belki affedebilirdim seni guvenebilirdim ama Şu an hicbir seyin önemi yok. Neden sana attığım mesajda hiç yalan soylemeni ya da barismanizi göz önüne almadın da arkadaş bulamadığın için benimlesin dememi usteledin? Bu konuda haksız olduğumu düşündüğün için mi suçunu örtmeye çalıştığın için mi? Ne farkın var...'den? Benim gözümde hiçbir farkın kalmadı o da bize yalanlar söyledi o da dusmanlarimizla barıştı. ... gelince onla buluşur gezersiniz sürekli mesajlasiyorsunuz zaten yerim dolmuş belli. Ben bunu haketmedim sana ne yalan söyledim ne sevgilinle birlikte oldum ne de sana karşı geldim. Haklı değilsin... ben kimseye sana davrandigim gibi davranmadim ve kimsede bana senin gibi davranmadı. Bir gün beni çok arayacaksin. Tekrar yüz üstü kaldığında dertlesmek istediğinde bana bu şekilde davranmanın acısını yaşayacaksın.

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Özet var mı

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• hic gerek yoktu boyle uzun uzadiya yazmaya. sahsen hepsini okumadim o da okumamistir belki.
    dostum dedigin insan seni uzen kiran bir sey mi yapti? hic munakasaya girmeden bitireceksin dostlugu. kesip atacaksin. senin yapmayacagin seyi karsi taraf sana yapiyorsa, bismillah diyip sileceksin.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bitirmemde butun suçu bana yükledi ben hakliyken haksiz duruma düştüm açıklama yaptım tum icimden gecenleri yazdim kestirip atinca anlamıyorlar hatalarini insanlar bende herseyi yuzune vurdum iyi oldu böyle okusun okusun düşünsün daha görmedi ama okur eminim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Hic etkileyici laf sokucu degil. Uzun uzun yazip durma suna. İkikelime yaz kes at. Cevap bile verme sakin

0|0
    0|0
    • 3ay

Amacim laf sokmak degil onu asagilayip sucunu anlamasini saglamak aciklamak benim sacmaladigimi benim suçlu olduğumu düşündüğü icin bunu yazma gereği duydum sonra herkese anlatacak benim suçlu olduğumu degerimi anlasin donmeyecegimi anlasin diye yazdim bu ona son yazim olacak zaten baska bisey yazmam ama icimi döktüm yanimda olmadigi icin yuzune soyleyemediklerimi soyleyip bitirdim icimden çıktı daha girmedi ama gorunce cok uzulecek eminim

• İyi yazmışsın. Çok canını sıkarsa çağır dövekkk.

1|0
    0|0
Yükleniyor...