Yardım edin lütfen?

Benim çocukluk arkadaşım bebeğiyle birlikte bize kalmay geldi 4 gündür bizde kalıyolr. bebeği küçük daha geceleri uyutmuyo 3-4 de uyuyorz bn erken uyumama ragmen migrenim olmasna ragmn bişey demiyodm eğlnydk güzeldi herşey bu gece yattım 2 olmştu saat brn uyuyorm iyi gecelr dedm arkdşm uyumadı bn telfnla knşcm canm sıkıldı dedi bende uyuyamam bn seste dedim o uyursn bn uyuyamam dedim. neysr zaman geçti bni uyudu sandı eşini aradı sinirim bzldu gl al bni dedi. bu saate ne diyip çıkym dedi snra bni uyandrdı kaynanamı hastnye kaldrmşlar bni almya glyo dedi. bn bşy dmdm hazrldk eşylrnı gitti. bana kırıldysa söylsydi özür dilerdim bn öyle gitmesi bana yaln söylmsi çok kırdı. ne yapmlym sizce. daha öncede knşmydk erkek yüzündn konşmydu benle?

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar önemli mi? Bu arkadaşın hayatından çıksa, O olmasa, hayatını idame ettiremez misin? Herkes kendi seçimlerinden meshuldür...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Amaaan ne boş şeyleri takıyorsunuz kafanıza yemin ederim dertsizlikten hep bunlar 😀 Dertsiz başınıza dert açmayın. Millet nelerle uğraşıyor siz neyin derdindesiniz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu arkadaşlığı bitirin ve sesli harfleri kullanmani tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • garip yani hissettirmissin bide soyleseydi diyosun bir karar ver bence. utanmistir kız bozulmuştur rahatsız olabilirsin ama bu dille uyarmak iyi olmamış cidden sen kıran tarafsın kırılan değil

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben hissettirdiğimi düşnmyrm rahatsz olmdm kendi demişti yatalım uyuyalım diye o uyumak istese ben telefnla konşsam olur mu bu saygıszlık hem beni tanıyn bilen biri yabancı değilki benim ne demek istediğimi anlması gerekirdi

• 3ay

sen söylememis olabilirsin ama rahatsız olunca insan iki dakika daha durmak bogazlayip boğmak gibi bisey :Dbosver zamana bırak sen tavır yapma ama bu konuda ona rahatsız olmuş belli ki başka sebepler üretme peşine

• 3ay

Ben bahane üretmiyorum gitmek istiyodu zaten kolayına geldi kaçmak. iki yetişkin insanız konuşabilirdi benimle yalan söyleyip gitmek ne

• Salla.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sizce yalan söyldgni bildiğimi bidaha bni aramamasını mı söylmlym. çok üzülyrm 14 yıllık arkadşm kardeşim

• Önce klavyeni bir tamire götür bazı harfleri yazmıyor 😉

0|0
    0|0
  • Anne olunca anlarsin

0|0
    0|0
  • Nlmdm bn nlrsn cvp vr

0|0
    0|0
  • ulan okuyacam derken gözlerimi bozdum konuşurken böyle konuşmuyorsundur umarım

0|0
    0|0
  • Boşver gitsin

0|0
    0|0
  • Ben de bir misafirlikte bana verilen odaya sık girdiğim için bizi hırsız mi sandın demişlerdi insanlar garip

0|0
    0|0
  • bune sımdı gece gece anlamadım evlı addam gelıp sendemı kaldı bekarmısın sen tatlım

0|0
    0|0
    • 3ay

Bende kalan kız arkadaşm

• 3ay

Beni rahatsz etmiyodu olsam bile bn söylemem belli etmem. rahat etsinler diye elimden geleni yapıyodum

• 3ay

uzme kendını bukadar ya sen sonucta bısye slemedınkı canısı

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen evinde onu misafir etmişsin onun terbiyesizliği boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...