Sosyal Medya Hileleri Nasıl Olusturulup programlaniyor ve yazılıyor? Sizce doğru bir sey mi? Begeni vs hilesi yapılmalı?

Merhaba arkadaşlar. Hemen hemen heryerde artik popüler olmuş su sosyal medya hilelerini görmekteyiz. Nedense herkes birbiri ile bir yaris icerisinde. Benim beğenim sundan fazla benim takipci sayim ondan fazla olmali gibi hirslara kapilip hile yollarina basvuran ve basarili olan onlarca insan taniyorum. Gozumun icine baka baka yanimda kendi paylasimlarina begeni yaptiran arkadaslarim oldu. Bu hile olayinida kendime su soruyu sorduktan sonra ogrendim. "Neden bu sacma seyin begenisi benden fazla"

Simdi size sorum bunu nasil yaptiklari değil. Programcilarin ve yazilimcilar bu hile olaylarını nasil olusturduklari. Acaba facebook instagram veya twitterda bir acik bulup buna gore kod mu yaziyorlar. Bu tip seyleri cok görüyorum (hile sitelerini). Hatta bundan ekmek yiyenler bile var. 100 takipci 10 tl falan diyorlar. Adam takipci gonderebiliyor peji bunu nasil yapiyor. Ne kullaniyor olabilir veya ne yazmistir cok merak ediyorum.

Ikinci sorum ise bu sosyal medya hilelerini kullaniyormusunuz sizce dogru birseymi yapilmalimi? O kadar cirkin paylasimlarda 1000 begeni gorunce nasil hissediyorsunuz. Hakkiniz yemiyor mu?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• 2.250 bin takipçi kastım benim hatam yüzünden hesap kapandı yeniden açtım Şu an 677 takipçili hesabım var amac desen yok is olsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Bazi insanlar bu işi hirsa donusturmusler. Bazilarida bundan faydalanip para kazniyor. Hayir boyle seylere Facebook Twitter veya instagram neden izin veriyorki. Bence büyük haksizlik ve can sikan bir durum

• 3ay

o kadar çok haksızlık ve Can sıkan durum varki bu Şeyler önemsiz

Yükleniyor...