Kapat

Arkadaşlar Şu an evdeklirin hepsi uyuşmuş bende televizyondan gezinirken korku filmi gördüm ve çok korkunctu aklımda suan😟

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Korkma kardeş

1|0
    0|0
  • Tamam bisey olmaz

1|0
    0|0
  • Ergen

1|0
    0|0
  • Bir laf vardir daha önce duydunmu bilmem.
    "Insanlar anlamadiklari şeylerden korkar" diye bir atasözü. Filmi izlerken o * korkman olagan dışı degil. Çünkü (zihin oyunlari nat geo) bu tip zihin oyunlarıni yöneten insanlar var (Kurgu ve yapimcilar) ve o an senin ne dusunmen ve ne hissetmen gerektigini kendileri ayarliyorlar. Hatta senin o an kafanda oluaturdugun hikayeyi dahi tasarliyorlar ( koridor karanlik orada öcü var gibi :) ) Herneyse kisacasi bu tip filmler istedigini basarabilmek icin senin beyninde bazi kosimlara nörolojik dalga yolluyor ve uyariyorlar. Yani kurgudan gercege geciriyorlar. daha dogrusu beynin oyle sanıyor. (Playsebo etkisi) Filmi izlerken korkman bu sekilde aciklanabilir ancak filmden sonra bile korkmaya devam ediyorsan cozemedigin veya anlayamadigin bir nokta var ve bazi seylerin var olduğuna inaniyorsun. Aslinda var ya da yoktur diyemeyiz ancak var ise yillarca seni rahatsiz etmemiş sanki bu gece gelip kicini yiyecek. Swninle ne derdi varda sanki (: Korkulacak bor şey yok

0|0
    0|0
  • Korkma gerçek değil korku filmleri en sevdiğim filmlerdir. Filmin adını sorabilir miyim?

1|0
    0|0
  • Üstüne git korkunun

1|0
    0|0
  • 3 kulhü bir elham salla kafayı yat 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Her an arkanda belirebilirler😈

0|0
    0|0
  • gerçekten esinlenen bir filmse korkma o karakterlerden biri olduğunu düşün nasılsa etkisinde kaldın :3

0|0
    0|0
  • Neden izledin korkacagini bile bile

0|0
    0|0
  • korkma ben burdayım bana sarılabilirsin :D dhgfjghkjh

0|0
    0|0
  • Hangi kanalda ben çıksında izliyim diyorum sen korkuyorsun olmaz ki böyle :D

0|0
    0|0
  • Sen şimdi biri uyansa ondanda korkarsın :)

0|0
    0|0
  • Korku seansı 2 yi izle, sıcmaya gidemezsin 😃

0|0
    0|0
  • En azından lades yapamaz 😜

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...