Hayvan Gibi Yaşıyorum?

Para yok pul yok arkadaş eş dost sevgili yok

yalnızım borçlar ailemin boynunu büküyor bu eve artık fazlayım

hiç bir şeyim yok fakirlik ve yalnızlık beni bunalttı yemek yemiyorum çok zayıfladım 48-49 kilo oldum

4 duvar arasında tıkılı kaldım 1 senem bu duvarlara bakmakla geçti...
isyan etmek istemiyorum ama bıktım...

herkes hayatını yaşıyor herkes zengin herkesin sevgilisi var

ben ne yaptımda bu rezil sefil aşağılık duruma düştüm ki hiç kötü bir şey yapmadım

hayvan gibi yaşıyorum ot gibi mal gibi...
konuşmayı dertleşmeyi unuttum artık hayalde kuramıyorum zaten kurulacak tüm hayalleri kurdum hayalperest oldum...

bir çıkışı yok sanırım bunun...

Güncellemeler:
3ay Son 1 yılda kıskançlığın zirvesine ulaştım herşeyi ve herkesi kıskanıyorum. Tüm insanlardan nefret ediyorum. Hepsinin acı çekmesini istiyorum veya da yok olmasını.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Vatanını yok olmuş insanlar var 😤
    Güzel kardeşim Allah herkese bu dünyada imtihan eder seni de böyle bir durum un var dua et namaz kıl
    Ben 9 senedir hastalık ile savaştım hiç bir zaman pes etmedim dua ettim! Dayan güçlü ol Allah biliyor 😊

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• zor durumda olabilirsin. Öncelikle Allah kolaylıklar versin. Ama mücadele çok önemli. Yenilgiyi kabul edip dört duvar arasında isyan edersen birşey elde etmen imkansız. İlk hedefin bir iş bulmak olmalı. İşin olursa herşey yoluna girer. Şu sıralar iyi takip et. her kurumda yüzlerle binlerle ifade edilen eleman ihtiyacı var. Özel sektörde olabilir. Bu arada kendine göre bir işde yapabilirsin. tabiki iyi düşünmek gerekir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• @Bir_Acayip_Adam1

0|0
    0|0
  • herşey para pul değil eğer sen para harcatan kızlarda arıyosan kısmetini yalnış yerde arıyosun demektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dediğinden daha kötü durumlardan Allah a ibadet ile kurtulmuştum

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben malesef isyankarım her şeye isyan ediyorum ve durum daha kötü hal alıyor

• Ya nasip her kapının anahtarıdır dostum

0|0
    0|0
  • Varr 🔫

0|0
    0|0
  • Çıkış var beni izle (ciddiyim)

0|0
    0|0
Yükleniyor...