3 çocuklu adamın genç kıza aşık olup ailesini perişan etmesi?

Bir form sitesinde okudum sinirden oldum 2 gündür aklımdan çıkmıyor adam genç biri kıza ailevi sorunlarından dolayi yardım ederken arabasindan inerken elektrik alıp öpüşme olmuş 4 yıldır suruyomus aşık olmuşlar falan. Bu durum resmen psikolojimi bozdu. Adamın zayıf karakterine mi sizce?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zayıf karakter ya bu bildiğin şerefsiz, sübyancı sapıkmış

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Geçen yazmıştım burada. Geçen aylarda 1 çocuğu olan adam eşide 2 . Ye hamile. Zank gibi yapıştı. Kız kardeşleride arkadaşımdı onlarla bile görüşmeyi kestim. Hattımı değiştirdim. Babama söyledim. ALLAH a şükür kurtuldum. Karakter meselesi tamamıyla. Adam yakışıklıydı tamam. Ama evli olduktan sonra isterse dünyada başka erkek kalmasa yine dönüp bakmam. Ben o kadının çocukların vebalini nasıl öderim. Allah hidayet versin.

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl bir adamdi

• 3ay

Akrabamız o köye gitmiştim annemler yoktu ayağım sakatlandı yengem haber vermiş doktora götürelim diye. Evde kimse yoktu. O götürdü. O günden sonra her gün bana bakmaya ayağımı sormaya geldi. Hastahanede hasta kayıt yapılırken numaramı istediler ben söylerken oda ezberlemiş. Her gün aradı. Babama söylemek zorunda kaldım. Numaramı değiştirdim. Engelledim ama kar etmemişti. Halsiyrtsiz şerefsizib tekiydi anlayacğın.

Erkekler Ne Diyor 1

• Adamın ve o kızın zayıf karakterine...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...