Meclis Başkanı İsmail Kahraman ın benim liseli gencimin yakasında Che Guevara denen eşkıyanın resmi olmamalı?

Meclis Başkanı İsmail Kahraman ın benim liseli gencimin yakasında Che Guevara denen eşkıyanın resmi olmamalı kendi kahramanlarının olması demesini nasıl buluyorsunuz?

0|0
0|21

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuna kadar hakli bizim onca kahramanlarimiz varken yani kendini askerleri öldürmus bir insanda bizene.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 20

• Özenti gençlik anlamaz.
    Hele hele muhalefet olmayı Akp ve Akpli düşmanlığı sananlar hiç anlamazlar.

Ama kahraman seçimi yanlışlığı konusuna katılsam da eşkiya tabiri pek uygun olmamış sanki.

Adamı tanımam, diğer icraatlerini bilmem ama bu konudaki fikrim bu.

0|1
    0|0
  • Çok şehit haberleri geliyor. Hadi hemen gündemi değiştirelim.

2|0
    0|3
  • çünkü che'nin ideolojisi bu adama para kazandırmaz. din adı altında milleti soydurtmaz, ağa babası yapmaz, saraylarda yaşatmaz, patron yapmaz, oligark yapmaz, milleti sömürtmez, senin bırak meclise girmeyi ağzını bile açtırtmaz. senin che dediğin adam koskoca latin amerika'da birleşik devletlere karşı devrim yapmış, bir ülkeyi tam bağımsız hale getirip özgürleştirmiştir, senin gibi cia tarafından beslenen köpekleri ülkesinden def etmiştir, 6. filo yalakası, teslimiyetçiler sizi.

0|0
    0|5
  • Dogru diyo kübalımıyız biz. Ata dururken onu taşıyorlar

0|3
    0|0
  • Kendisi sosyalist bir liderdir bu dünyada benim için Atatürkten sonra gelen tek kahraman che dir.. Özgürlügü icin savasmış zulme boyun eğmemiştir. Kendisi Öldügünde çantasından Atatürkün nutku cıkmıstır. Cok genc gitti yolumuz yolundur büyük kahraman.

1|0
    0|4
  • Che pkk ya destek veren bir teröristti. Hala seven var mi?

0|2
    1|0
    • 3ay

Ben Che yi sevmem ama Che nin döneminde pkk yoktu ölümü 1967 pkk nın kuruluşu 1978 ama ideoloji olarak kızıl yıldız lılar İdeolojileri bir

• 3ay

Fidel Castro ile beraber Küba Devrimi’ne önderlik eden ve devrim sonrasında bakanlık da yapan Arjantinli Che Guevara’nın kızı Aleida Guevara, babasının Suriye Kürdistanı’na (Rojava) gittiğini aktardı.

Rûdaw’ı Havana’daki evinde ağırlayan Aleida Guevara, “Bence babam hayatta olsaydı, Kürt milletinin yanında yer alır ve onlar için mücadele ederdi” dedi.

• 3ay

Kesin öyle olurdu bende katılıyorum ikiside sosyalist terörist

• Amerikanın 6. filosuna canlı kalkan olmuş kahraman'ın genci de emperyalizm düşmanı bir devrimciyi sevmesi beklenmezdi, o gençler de yarın birgün incirliğe kalkan olur

1|1
    0|3
  • Doğru demş

0|3
    1|0
  • Haklı katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Mantıklı

0|2
    0|0
  • doğru söylemiş. elin gavurunun benimle ne alakası var?

0|2
    0|0
  • Adam haklı alnından öpüyorum :*

0|2
    0|1
  • Devrimcidir , radikal islamcidir, ulkucudur. bunlarin hepsi boş seyler. Bunlar ülke bütünlüğünü bozan seyler inanmayın bunlara

0|1
    0|0
    • 3ay

Katılıyorum ama Che Guevara konusunda da İsmail Kahraman a katılıyorum tarihim den değil kültürümden değil ortak bağımız yok

• 3ay

Ülkücüler bu ülke için neyi yanlış yaptı orada ki adamlar vatan haini değil bayrağına atasına marşına sadık insanlar ve bu uğurda ölmek için gözünü kırpmayacak insanlar Tarihini dinini ırkını bilen bilinçli insanlar en azından che denilen apo denilen şerefsizler gibi yaşadıkları ülkeye ihanet etmiyor kuba nın şu anki hali çok mu güzel sefillikten taş kemiriyorlar.

• 3ay

@LCY95 benim lafım hepsine. Milleti sağ sol muhabbetine karıştırıp ülkeyi bölmek. Ayrıca dev-lisdir , ocaklardir falan boş seyler. Zararı dokunmasa bile faydasi da yoktur

• Hayatında ilk defa doğru bir şey söyledi belki de.

0|0
    0|1
  • alıştık böyle söylemlere ampül kafası işte

0|0
    0|2
  • yanlış konuşmuş ama sebebi şudur che ateist birisidir o maksatla demişlerdir kesin

0|0
    0|2
    • 3ay

Bence tarihi ve kültürel bağ yok ondan dedi

• 3ay

ben yanlış hatırlamış da olabilrim

• 3ay

ama dediğin de olsa kendisi alevidir ve türkiyede ki aleviler onu desteklemiş olabilir genede bu bir ideoloji değil değerdir che de neyin değeri var dinsiz ateist birisi

• Hirsiz tayyibin resmimi olsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Fatih sultan mehmet
      Atatürk
      Napolyon u 80 yaşında yenen cezzar ahmet paşa
      Kazım Karabekir
      Fevzi Çakmak
      Say say bitmez bu milletin kahramanları

• Doğru demiş...

0|1
    0|0
  • Apo nun resmini Oray'a buraya asanlar içinde dese ya

0|0
    0|1
    • 3ay

İkiside sosyalist ne fark var
      Adam benim gencim diyor onları genci kabul etmiyor diye de bakılabilir

• 3ay

İkiside sosyalistmi git Allah aşkına birisi terörist ve buraya yazılamayacak tüm küfürleri hak eden birisi, sen ne anlatıyorsun

• 3ay

İkiside kızıl yıldız lı

• 10 numara buluyorum

0|3
    1|0
Yükleniyor...