Sizce de eğitim durumumuzu güzel anlatmamış mı?

Sizce de eğitim durumumuzu güzel anlatmamış mı?

Güncellemeler:
3ay Güncel

1|1
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• yeri geliyor öğretmen boşluğunda beden dersini matematikçi öğretmen yapıyor. erkekler hadi futbola kızlar hadi voleybola. bende çayımı yudumlayayım kantinde birazdan gelecem. otokontrolsüz sistemle anca bu kadar. doğru düzgün psikoloji öğretmenleride yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• valla türkçeyi geç beden olmazsa öğrenci sıkıntıdan patlar ama ingilizceye benimde aklım ermiyor liseden mezun olduğumuzda aklımızda iki cümle tek var what isyour name how are you :)

1|1
    0|0
  • Tartismaya geldi mi hepimiz nedense gerceklerin farkindayiz. Ama bu durumu duzeltecek siyasi iradeyi secmeye geldi mi ortam yikiliyor. Şunun neden farkinda degiliz; şu an yasadigimiz ortam kendi secimlerimizden ibaret. Bunu ancak bize bizim sececeklerimiz verebilir. Biz yanlis secimler yaptigimiz icin bu haldeyiz. Dunya bu sekilde oldugu icin degil.

1|0
    0|0
    • 3ay

Aynen çok haklısın

• 3ay

Bunu en yakinindaki yunanistan a bile gidince anliyorsun. Toprak ayni, kulturler benzer, balik bile ayni, su bile, hava bile, hatta agaclar bile. Ama aramizdaki o sınır var ya, o oyle fiziksel bir si ir degil, kafa siniri. Medeniyet, insanlik ve hosgoru siniri. Birey olmayi, saygiyi kafalarda buluyorsun. Biz neden mi bu haldeyiz, cunku biz boyle yasamayi hak ediyoruz. Secimlerimiz bunu istiyor.

• bunun için de en az 20 yıl lazım. hiç değiştirilmeden

1|0
    0|0
  • "Ahmet Şerif İzgören" herkesin tanıması ve videolarını izlemesi gereken bir kişilik

1|0
    0|0
  • Kesinlikle. Zaten Ahmet Şerif İzgöreni takip ederim seminerleri fakan cok güzel Türkiyede ondan daha iyi kişisel gelişim olarak kimseyi görmedim

1|0
    0|0
  • Kişisel eğilimler yüzünden eğitim sistemine b. k atmaya gerek yok.
    He sistemde revizyon yapılmalı mı evet. Ama bunu ücretli konferans veren birinin dile getirmesi çok ironik..

1|0
    0|0
  • İngilizcede özellik günlük kullanmamız gereken basit sözcükler yerine işin edebiyatına dalıyorlar ondan sıkıntılı malesef doğru hepsi

1|0
    0|0
  • eğitim mi okuma yazma öğren 4 işlemi öğren tamamdır dan ibaret. gerisi cidden ezberle sınava git unut şeklinde

1|0
    0|0
  • doğru.
    eğitime ayırdığımız bütçe dine ayırdığımız bütçeden az.
    komik.
    insanların eğitimli olmasını istemiyorlar.

1|0
    0|0
  • Çünkü eğitim sistemini biz değil sömürgeler belirliyor. Yoz eğitimi görüyoruz.

1|0
    0|0
  • Çok doğru.

1|0
    0|0
  • Doğru.

1|0
    0|0
  • bu adamın ağzına sağlık

1|0
    0|0
  • Çok haklı bir yazı

1|0
    0|0
  • İzgören haklı

1|0
    0|0
  • Türkiye amelelikle ilerleyen bir ulke

1|0
    0|0
  • İşte pratikte bişeyler olması lazım bunu yapan akademisyen ve araştırmacı insanlar yanlış analiz yapıyor veya umursamıyor.

1|0
    0|0
  • Türkiyede bence öğretmenler bozuk

1|0
    0|0
  • Bu biraz da öğrenciye bağlı tabii.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...