Kafayı mı yiyorum acaba yoksa sinirden mi?

Senelerdir kafama taktığım bir konu var. Açıkçası kimsenin umurunda değil bilselerde takmazlar. Bugün yine o konuya yakın bir yazı okudum kendi kendime o konuyla ilgili yorum yapmaya başladım. Sonra gözlerim doldu ağlama dedi kendi kendime sonra birden sinir bastırdı elimdeki bütün kitapları duvara fırlattım sonra aldım yerden annem de dışardan geldi o zaman kendi kendime konuşuyordum annem dedi ne diyosun bu sefer gülüp ağlamaya başladım kahkaha ata ata ağladım annem bağırdı noluyo sana diye kardeşim falanda sordu neyse aslında bu konu aklıma gelince elmdekileri atıyordum duvara ama bugün ilk defa böyle oldu az öncede banyodayken elimi acıttım annem dedi napıyosun delirdin mi dedi sizce neden sinir bozuklugundan mı yoksa delirdim mi? Bu aralar baya sinirlide olmaya başladım herkesle kavgada ediyorum ağlamadan rahatlayamıyorum

Güncellemeler:
3ay Arkadaşlar konu çözüm buluncak konu olsa yazardım, saolun
3ay 👍👍

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kafaya taktığın şey ne? o onemli simdi , senin gücüne gitmiş veya kalbin cok kirilmis ki bu sekilde tepki veriyorsun , yani anormal bir durum yok kafayi yediğinde yok her neyse sana fazla dokunmuş sadece o dokunan şey küçük bir sey mi yoksa senin icin onemli olan biseymi onu anlamak gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Konu nedir özel değilse bir çözümü vardır elbet.

0|0
    0|0
  • Kafamda taktiğin konu ne

0|0
    0|0
  • Konuya yabancı kaldık yalnız.

0|0
    0|0
  • İçindekini birileriyle paylaşmalısn..

0|0
    0|0
  • Kafaya taktığın konu nedir?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sadece sinirlerin bozuk beni kesinlikle yanlış anlama ama bence bir psikoloğa gitmelisin hem sıkıntın neyse rahat rahat anlatıp ağlarsın içini dökersin kısaca emin ol faydasını göreceksin

0|0
    0|0
  • Çözümü bilmem ama Allah yardımcın olsun 🎁

0|0
    0|0
Yükleniyor...