Şehirlerarası otobüs yolculuğunda?

Şehirlerarası otobüs yolculuğunda bugüne kadar başınıza gelen en komik olay nedir?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Kulaklıktan şarkı dinlerken yüksek sesle söylediğimi fark etmemiştim. Öndeki yaşlı adam artık bir sus diyip kulaklığımı almıştı. Utançtan yerin dibine girmiştim 😂😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• olayı bilmemde tek ihtimal o kalmadıkça yapmayın

0|1
    0|0
  • Benim yolculuklar hep stresli geçiyor genelde

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

• Genelde benim yolculuklarım normal geçer klasik yani ama bir keresinde daha ufak yaşta kolayı üstüme dökmüştüm en fazla o yani :) Ama babannem istanbul-Ordu arası yerel bir firmada otobüs mola vermiş aynı firmadan 4 otobüs başka otobüse binmiş ve en sonuncuda kendi otobüsünü tutturmuş :D

0|0
    0|0
    • 3ay

kendi otobüsünü tutturamamayı hala yaşayan var 😄 özellikle metro kamilkoç ve pamukkalede. adam napsın aynı firmadan 7-8 otobüs birarada duruyor😂

• 3ay

tamamda hocam adam uykulu veya yaşlı olunca oluyor öyle😊

• 3ay

Aynen öyle bknz babaannem :)

• Baya uzun yolculuklar yapmış biri olarak pek komik bir anı yaşamadım hatta tam tersine genelde gerilirim. O yüzdendir ki rahat hat forever :D

0|0
    0|0
    • 3ay

😂anladım

• 3ay

ben iki hafta önce yaşadım bişey. firmanın suçu yoktu İstanbul trafiği yüzünden Ankara ya geç vardı diye aşti de bekleyen cins bir yolcu kaptana bağırıp kavga edip bir 15 dakika daha gecikmemize sebep oldu 😄

• 3ay

Öyle şeyler oluyor ya onları saymamak lazım :D

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...