İnsanlar niye yaş küçümsemesi yapar?

Arkadaşlar bu sitede çok yaşla akıllı olunacağını zanneden insanlar var siz yaşa bağlı olarak insan küçümser misiniz ne düşünüyorsunuz?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• nasıl cümle kurduğuna bagli anlatan kişinin , elbetteki insanlarin yasindan öte yasadiklari olgunlaştırır ama yinede 17 yasindaki bir insana olgun gözüyle bakamayiz belki laf arasinda daha yasin başın kaç derken küçümsemek icin değilde yasin daha kucuk olduğundan bunlari sonradan anliyacaksin demek istemisizdir aslinda uzun uzun aciklamak yerine o sekilde aciklariz. karsi tarafta yaş kucumsemesi olarak algilayabilir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Akıl yaşta değil baştadır 😊
    Ne düşündüğümü açıkça belirtti bu söz

1|1
    0|0
  • Kibir ve ego yüzünden.

0|1
    0|0
  • Ben yaşın önemli bir etken olduğunu düşünmüyorum akıl ile insani değerler birbirlerine karıştırılıyor sadece.

0|1
    0|0
  • 18 yaşındayım takıldıklarım genelde benden 3 4 5 yaş büyükler arada yaşımı küçümseyen oluyor ben de onlara moruk diyorum zuahahhaa biraz da onlar bunalıma girsin ak

0|1
    0|0
  • Valla beni yaş olarak küçümsüyorlar o kesin.

0|1
    0|0
  • Akıl yaşta değil bastadır 😄

0|1
    0|0
  • Bana kucuk diyenler konustukca kendini benden kucuk hissetmeye basladi kendileri bilir

0|1
    0|0
  • Yapmam hicbirzaman. Ama bana yapanlar oldu, aldiklari cevabi hazmedemedikleri icin

0|1
    0|0
  • Hayır yanlış buluyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• küçümsemek saygısızlıktır.

0|1
    0|0
  • Kizlarim hepsi oyle mesela

0|1
    0|0