POLİS GELİRMİ EVİME YOKSA Bİ İŞ ÇIKMAZMI?

Beyler bugün bir çocuk gördüm henüz 17 18 yaşlarında yanında iki tane kız vardı kafası güzeldi elinde sigarası vardı belindede sallama vardı sigarayı boynuma attı bian sakin davrandım vurmaya başladı ama kararlıydım başımı belaya sokmuycaktım neyse sallamayı çıkardı savuruyordu kafası zaten güzel elinden aldım bian diz kapağının hemen yanında sert bir şekilde vurdum baya kan boşaldı ben çok tedirgindim oradan uzaklaştım ama bir haber gelmedi evdeyim şu an neolur acaba tedirginim elimde deri eldiven vardı normaldede takarım.

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gormedim duymadim bilmiyoru soran olursa kafa iyise zaten cikaramaz cikarirsa da kafasi iyi bunun dersin tabi gelen olursa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• git karakola anlat böyle böyle oldu diye. zaten serserinin teki için başını pek ağrıtmazlar ama bir şey olursa adamdan sayarlar işte o zaman çok başın ağrır. git derdini polise anlat halden anlarlar

0|0
    0|0
    • 3ay

Aklıma gelmedi kardeşim ama sallama yarası bu az buz olacağını sanmıyorum

• 3ay

gazinin her yerinde mobese var diye biliyorum yani illa görmüştür seni kameralar. en iyisi sen git teslim ol karakola. çocuğun lifler gitmişse sıkıntı var ama en kötü kan parası ödersin.

• 3ay

Bakıcaz dostum inşallah bacağına girince inliyordu orrospu çocuğu çok yanar yakarır şimdi o memur amcalara

• Harbi malmışın buraya işledigin sucu burda niye soyluyorsun
    kendini ifşa ettin gecmis olsun adam yaralamadan yatarsin artik

0|0
    0|0
    • 3ay

Gerizekalımısn olum sen ulan lavuk bilgi almak için sordum sikitr git burdan

• 3ay

Got korkusu olunca tabi sende hakısın dikkat et popona sahip çık ;)

• Yaz günü deri eldiven :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Kardeşim eldiven soğukla alakası yok ben hep takarım zaafım var bazılarındada vardır farkındaysan.

• Yok bir bok olmaz zaten emniyetin bu aralar işi başından aşkın

0|0
    0|0
  • Vur kafayı mk çocuğuna ne kendinizi ezdiriyonuz ya ara polisi sonra sksnler belasını

0|0
    0|0
    • 3ay

Olum sallamayla kestim zaten vurmasam o vurucaktı boynuma filan sallyordu zaten kafası güzledi kahpee çocuğunun

• 3ay

Yok daha önceden

• 3ay

Sanmıyorum bişey olacağını

• Yarın cezaevindesin Allah kurtarsın

0|0
    0|0
  • Kardeşim o çocuk korkudan polise gidemez bence merak etme sakin ol

0|0
    0|0
    • 3ay

Bilemiyorum kardeşim şikayetci olurmu acaba ama olur heralde ya

• 3ay

İnşallah Allah büyük

• 3ay

su akar yolunu bulur kardeş senlik bişey yok bence

• Mobese veya gören biri varmıydı acaba

0|0
    0|0
    • 3ay

Mobese olabilir ama sallamayı vurup direk kaçtım ben

• 3ay

Kanka vardır ya yara derin diye tahmin ediyorum bıçak zaten ağır kendi hızıyla sert vurdum

• 3ay

En azından nasıl olduğunu bilsen ona göre hareket ederdin

• ilk müdahaleyi o yapmış sıkıntı yok sen sadece kendini korumuşsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen yargılanacağım kesinde sağlam savunma yapmam lazım dediğin gibbi ben kendimi korumaya yönelik zaten belden aşşa

• Esenlerde mi yasıyon kanks

0|0
    0|0
    • 3ay

Gazi mahallesi ama olay esenlerde oldu karabayırda

• Ülkeyi terket

0|0
    0|0
Yükleniyor...