Çevrenizde ' öğrenilmiş çaresizlik ' durumuna uyan olaylar var mı?

Aslında köpekbalıklı bir deney vardı da onun videosunu bulamadım. Arka fonunda hönküren bir varlık olan bu videoyla idare edin.

Güncellemeler:
Gülüyoruz da biz de bu köpeğin düştüğü duruma düşüyoruz yani.

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir şeyin artık uzakta olduğuna inanarak. Hedef edindiğimiz o noktadan artık vazgeçişimiz. Demiş olduğun köpek balığı videosunu izlemiştim. Biz insanların da önüne engel koyulduğunu düşünüyorum. Hayallerimiz bile basitleşiyor. Bunu biz istediğimiz için değil. Başkalarının isteği doğrultusunda kabul ediyoruz. Her neyse bu kadar işte. Uyumak istiyorum. İyi geceler.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Okullar açıkken ilk dönem ing. öğretmeniydim bir lisede derste konuşanları yazma görevi veriyordum girdiğim sınıflarda bir öğrenciye bir öğrencim hocam yazayım nasıl olsa dersi dinlemiyorum anlamadığım için dedi. Elimden geldiğince acık anlatıyorum neden anlamam diyorsun gibisinden konuştum. Sizin anlatmanızla ilgili değil hocam ortaokuldan beri anlamıyorum ing.'den dedi. Gayret göster o zaman anlamazsın şimdi anlarsın belli olmaz dedim ama hiçbir zaman anlamadı sanırım. Sadece o değil başkalarından da duydum ne yaparsanız yapın anlamam hocam gibi sözler zaten okullarda klasiktir muhakkak öğrenciler der matematiği anlamıyorum ing. anlamıyorum v. b sözler

1|0
    0|0
  • illaki vardır

1|0
    0|0
  • Temel'in uzaktan muz kabuğunu görüp "yine kayup düşeceğum" demesidir. Bu arada bahsettiğin video; balıklarla dolu havuza köpekbalığı konulup daha sonra aç bırakılıyordu cam bölme falan vardı o yanılmıyorsam.

1|0
    0|0
  • Bütün taşeron çalisanlari. Sikayet etsem nolcak amir ceza almicak olan bana olcak amir benle ugrasicak sonra falan. ya da benzeri seyler.

1|0
    0|0
  • Mümin Sekmanın kitabını okurken öğrenmiştim bu terimi. Çok kez bu duruma uydum.

1|0
    0|0
  • İzlemiştim çok etkileyici

1|0
    0|0
  • şu an yaşayan her insanın durumu oyle değil mi?

1|0
    0|0
    • Evet. Ama hangi olay?

• Kapitalizm çemberi mesela. İnsanlar sığı fikirlerin üstüne çıkamıyorlar. Hayatları boyunca çalışıyorlar ama ne için? Hiç sorgulamıyorlar.

• Galatasarayın Kadıköyde bizi yenememesi :D

1|0
    0|0
  • Lisedeki rakiplerimi örnek gösterebilirim

1|0
    0|0
  • Yalnizlik 😂

1|0
    0|0
  • Hiç çaresiz kalmadım çok şükür 😀

1|0
    0|0